Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ komandos generalinis direktorius Giuseppe Marotta patvirtino, jog iš mirties gniaužtų išsivadavęs ir šiuo metu stabilios būklės esantis Christianas Eriksenas išsiuntė grupinę žinutę savo komandos draugams Italijoje.

„Žaidėjai yra labai artimi, pamatę nuotraukas nedelsdami vieni su kitais susisiekėme. Nenorėjome būti įkyrūs, stengėmės gerbti Christiano atsigavimo laiką, kai tik gavome patvirtinimą apie jo būklę.

Galiu pasakyti tik tiek, jog Ch.Eriksenas mums atsiuntė grupinę žinutę, tai patvirtina, koks stiprus ryšys yra tarp komandos žaidėjų.

Jis nesirgo koronavirusu, taip pat nebuvo paskiepytas. Šiuo metu Ch.Erikseno sveikata rūpinasi Danijos rinktinės medicinos štabas. Galiu tik patvirtinti, jog mūsų komandos daktarai glaudžiai bendrauja su jais nuo pat nelaimės pradžios“,- kalbėjo generalinis direktorius.

Kiek anksčiau UEFA oficialiai patvirtino, kad Ch.Erikseno būklė buvo stabilizuota, jis nugabentas į ligoninę. Kitų šaltinių teigimu, danas po puikaus medikų darbo atgavo sąmonę ir aikštę paliko reaguodamas į aplinką. Tuo tarpu dano agentas Martinas Schootsas patikino, kad futbolininkas yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti.


Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų