Simonas Kjaeras guodžia Christiano Erikseno žmoną | Scanpix nuotr.

Simonas Kjaeras guodžia Christiano Erikseno žmoną | Scanpix nuotr.

 „Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių paženklino nemalonus incidentas – aikštėje sustojo Christiano Erikseno širdis.

Po kelias dešimtis minučių trukusios slegiančios nežinios galiausiai ėmė sklisti geros naujienos. Medikai aikštėje atgaivino futbolininką, stabilizavo jo būklę ir nugabeno į ligoninę. Iš ten atskriejo dar daugiau gerų žinių – Ch.Erikseno agentas patikino, kad futbolininkas yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti.

Tikru didvyriu tapo Ch.Erikseno komandos draugas Simonas Kjaeras. Danijos rinktinės gynėjas iš karto po komandos draugo nelaimės suskubo prie Ch.Erikseno ir padarė viską, kad saugas neužspringtų liežuviu ir per keletą sekundžių padarė viską, kad medikai kuo skubiau galėtų suteikti pagalbą danui.

Tuomet S.Kjaeras sukvietė kitus Danijos rinktinės žaidėjus sustoti ratu aplink gaivinamą Ch.Erikseną, kad žiniasklaidoje nepasklistų sukrečiančios nuotraukos. Taip pat Danijos rinktinės kapitonas pasirūpino užuojauta sukrėstai Ch.Erikseno žmonai, buvusiai šalia aikštės.

Gražiu gestu po Ch.Erikseno nelaimės pasižymėjo ir sirgaliai. Jie pamiršo tarpusavio priešpriešą ir kartu skandavo futbolininko vardą ir pavardę. Suomiai skanduotę pradėdavo nuo „Christian“, o danai užbaigdavo „Eriksen“. Galiausiai pranešta, kad po pusantros valandos pertraukos rungtynės bus pratęstos.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (19)
Registruoti
Anoniminiai (19)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų