Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

 „Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių paženklino skaudi tragedija – aikštėje sustojo Christiano Erikseno širdis.

Nelaimė nutiko 43-ią rungtynių minutę. Danai tuomet išmetė kamuolį iš užribio, tačiau Ch.Eriksenas dar prieš jį priimdamas prarado pusiausvyrą ir sukniubo.

Į aikštę skubiai buvo iškviesti medikai, tačiau Danijos rinktinės lyderis nejudėjo. Jį buvo bandoma gaivinti ir elektrošoku, tačiau tai Ch.Erikseno neatgaivino. Visi Danijos rinktinės futbolininkai ratu sustojo aplink komandos draugą ir uždengė vaizdą nuo sirgalių. Tiek danų, tiek suomių akyse pasirodė ašaros, o Ch.Eriksenas ir toliau nejudėjo, o rungtynės buvo sustabdytos.

Sukrėsta Ch.Erikseno žmona šalia aikštės nesulaikė ašarų. Ją bandė paguosti Danijos rinktinės vartininkas Kasperas Schmeichelis.

Po maždaug 15 min. trukusios gaivinimo operacijos Ch.Eriksenas buvo išgabentas iš aikštės. Laimei, nuotraukose matyti, kad tuo metu danas jau buvo atgavęs sąmonę.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

Christianas Eriksenas | Scanpix nuotr.

UEFA oficialiai patvirtino, kad Ch.Erikseno būklė buvo stabilizuota, jis nugabentas į ligoninę. Kitų šaltinių teigimu, danas po puikaus medikų darbo atgavo sąmonę ir aikštę paliko reaguodamas į aplinką.

Ch.Erikseno agentas Martinas Schootsas patikino, kad futbolininkas yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti.

Teigiama, kad pats Ch.Eriksenas kalbėjosi su komandos draugais ir paprašė jų tęsti rungtynes.

Futbolininkų linkėjimai Ch.Eriksenui:

Futbolininkų linkėjimai Ch.Eriksenui | „Twitter“ nuotr.

Futbolininkų linkėjimai Ch.Eriksenui | „Twitter“ nuotr.

29-erių Ch.Eriksenas pastarąjį sezoną praleido Milano „Inter“ klube, su kuriuo tapo „Serie A“ čempionu. Danijos rinktinėje saugas per 108 rungtynes įmušė 36 įvarčius. Ch.Eriksenas kartu su žmona Sabrina augina du mažamečius vaikus.

Euro 2020 tvarkaraštis

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (39)
Registruoti
Anoniminiai (39)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų