Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

Floydas Mayweatheris | Instagram.com nuotr

 Floridoje praėjusią savaitę įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Po kovos F.Mayweatheris buvo nušvilptas ir teisinosi, kad pajautė metų naštą. Jis už šią kovą jau uždirbo 35 mln. JAV dolerių ir juokavo, kad visas šis šou buvo tarsi „legalus banko apiplėšimas“. Žinoma, fanams, kurie leido pinigus parodomosios kovos transliacijai, toks komentaras tikrai nepatiko.

Nepraėjus nė savaitei po kovos F.Mayweatheris sulaukė prastų žinių – vagys įsibrovė į vieną iš jo vilų Las Vegase. Nemažai rankinių ir kitų brangių daiktų netekęs amerikietis kreipėsi į savo sekėjus, prašydamas pasidalinti informacija apie nusikaltimą.

„Namai yra kiekvieno prieglobstis, ramybės ir komforto vieta. Kai kažkas įsilaužia į tavo prieglobstį, jautiesi pažeidžiamas ir įskaudintas. Vienas iš mano namų Las Vegase buvo apvogtas. Vagys išsinešė daug rankinių ir kitų brangių daiktų. Siūlau mažiausiai 100 tūkst. JAV dolerių atlygį tiems, kurie turi informacijos apie šį nusikaltimą. Man net sunku suvokti, kokie nepagarbūs ir godūs turėjo būti taip nusikaltę žmones. Būsiu dėkingas visiems, kurie suteiks kokios nors informacijos. Telaimina Jus Dievas“, - rašė F.Mayweatheris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų