Jaroslavas Amosovas | Organizatorių nuotr.

Jaroslavas Amosovas | Organizatorių nuotr.

 Penktadienį Konektikute vykusiame „Bellator 260“ turnyre paaiškėjo naujasis organizacijos pusvidutinio svorio kategorijos (iki 170 svarų arba 77,1 kg) čempionas, kuriuo tapo ukrainietis Jaroslavas Amosovas.

26-ą pergalę iš tiek pat galimų iškovojęs J.Amosovas dominavo imtynėse ir teisėjų sprendimu (50-45, 49-46, 49-46) nugalėjo buvusį čempioną 33-ejų metų brazilą Douglasą Limą (32-9).

Įdomu tai, kad dar prieš šią kovą apie J.Amosovą priminė Lauryno Urbonavičiaus treneris Alfredas Lifšicas, kuris savo socialinio tinklo profilyje rašė, kad ukrainietis taps naujuoju „Bellator“ čempionu bei pasidalino nuotrauka iš 2016 m., kai J.Amosovas treniravosi Lietuvoje.

J.Amosovui tai buvo jau šešta pergalė „Bellator“ organizacijoje iš eilės ir 26-a per karjerą. Pasak A.Lifšico, J.Amosovas yra įveikęs visus Chabibo Nurmagomedovo komandos narius sambo varžybose savo svoryje.

Ir rytoj šitas vaikinukas pasiims Bellator 77kg diržą! Žmonės dar jo nežino, bet jo imtynės yra tiesiog fenomenalios ir...

Posted by Alfredas Lifšicas on Thursday, June 10, 2021

Kova dėl čempiono titulo prasidėjo D.Limai atliekant keletą stiprių spyrių, tačiau įpusėjus raundui J.Amosovas pirmą kartą parvertė varžovą ir likusį raundo laiką praleido viršuje.

J.Amosovui pirmąsias dvi antrojo raundo minutes sėkmingai sekėsi stovėsenoje keistis smūgiais su D.Lima, kol galiausiai jį vėl parvertė.

Trečiasis raundas buvo panašus į pirmuosius du, tačiau šį kartą teisėjas pastatė kovotojus į stovėseną ir įspėjo J.Amosovą dėl smūgių į pakaušį. D.Lima tuomet atliko kojos smūgį, o J.Amosovas raundą užbaigė mėginimu atlikti aukštą spyrį.

Prasidėjus čempioniškiems raundams, J.Amosovas panaudojo savo imtynių pranašumą ir vėl parvertė varžovą, o tai sukėlė sirgalių nepasitenkinimą, kurie pradėjo švilpti. Didžiąją dalį raundo D.Lima praleido ant nugaros, o J.Amosovas atlikinėjo smūgius alkūnėmis.

D.Lima tarp ketvirtojo ir penktojo raundo buvo akivaizdžiai nusivylęs, o tas nusivylimas matėsi ir penktame raunde, kai J.Amosovas ir vėl parvertė brazilą. D.Lima sėkmingai gynėsi gulėdamas, kol galiausiai pats puolė atlikinėti rankos laužimą. Visgi J.Amosovui pavyko ištrūkti ir jis likusią kovos dalį praleido viršuje.

D.Lima pusvidutinio svorio kategorijos čempiono titulą yra iškovojęs tris kartus. Pirmą kartą tai padarė 2014 m. prieš Ricką Hawną, tačiau jau kitoje kovoje 2015 m. jį prarado prieš Andrejų Koreškovą. Antrą kartą D.lima titulą iškovojo 2016 m., kai atsirevanšavo A.Koreškovui ir jį nokautavo. Šį kartą brazilui sykį pavyko apginti titulą prieš Lorenzą Larkiną, tačiau 2018 m. jį prarado pralaimėdamas Rory MacDonaldui. Galiausiai D.Lima 2018-2019 m. laikotarpyje dalyvavo „Grand Prix“ turnyre, įveikė A.Koreškovą, Michaelą Page‘ą ir R.MacDonaldą bei trečią kartą iškovjo „Bellator“ čempiono titulą. Po šios kovos jis nusprende išmėginti jėgas vidutiniame svoryje, tačiau ten dėl atlaisvinto čempionų titulo pralaimėjo Gegardui Mousasi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų