Vertingiausi „Euro 2020“ futbolininkai | Scanpix nuotr.

Vertingiausi „Euro 2020“ futbolininkai | Scanpix nuotr.

 Penktadienį rungtynėmis tarp Italijos ir Turkijos prasidėjo ilgai laukta futbolo šventė – Euro 2020. Turnyras žada būti intriguojantis, o jame dalyvaus didelis būrys geriausių Europos žaidėjų.

Į svarbiausią metų futbolo renginį susirinko 24 rinktinės ir daugiau nei 600 futbolininkų. „Transfermarkt“ nusprendė sureitinguoti visus futbolininkus pagal vertę.

Svarbu pažymėti, kad futbolininkų vertę įprastai padidina ne tik gera statistika, bet ir ilgai galiojantis kontraktas bei amžius: kuo jaunesnis žaidėjas, tuo jo vertė tradiciškai bus didesnė. Jaunas futbolininkas su ilgai galiojančiu kontraktu ir gera statistika visada išsiskirs didesne verte rinkoje. Palyginimui, futbolo veteranas, kurio kontraktas tuoj baigs galioti, nepaisant geros statistikos rinkoje bus vertinamas daug pigiau.

Dėl šios priežasties turbūt nereikėtų stebėtis, kad į vertingiausių „Euro 2020“ futbolininkų 50-uką net nepateko Cristiano Ronaldo, o Lenkijos žvaigždė Robertas Lewandowskis atsidūrė antroje sąrašo pusėje.

Vertingiausių „Euro 2020“ futbolininkų reitingas – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų