Ispanijos rinktinė sulaukė skiepų | Organizatorių nuotr.

Ispanijos rinktinė sulaukė skiepų | Organizatorių nuotr.

 Likus trims dienoms iki Euro 2020 čempionato rungtynių su Švedija, Ispanijos futbolininkai ruošiasi skiepytis COVID-19 vakcinomis.

Ispanijos pasiruošimas Euro 2020 buvo sujauktas, kai kapitono Sergio Busquetsas sekmadienį atėjęs testo rezultatas buvo teigiamas. Praėjus keletui dienų paaiškėjo, kad serga ir „Leeds United“ gynėjas Diego Llorente.

Šią savaitę tarp vyriausybės ir Ispanijos futbolo federacijos vyko įtemptos derybos, kol pagaliau buvo priimtas sprendimas patvirtinti komandos skiepus.

Žaidėjai buvo skiepijami Ispanijos federacijos būstinėje, o dauguma žaidėjų gavo viena „Johnson & Johnson“ („Janssen“) vakcinos dozę.

Luisas Enrique ketvirtadienį patvirtino, kad kol komanda galės treniruotis kartu, teks palaukti dieną ar dvi, atsižvelgiant į tai, ką pasakys medikai.

Nėra aišku, koks šalutinis poveikis gali pasijausti žaidėjams. Visgi L.Enrique sako, kad padarys viską, kad Ispanijos rinktinei būtų geriausia.

„Jeigu Ispanijos federacijos prezidentas ir gydytojai mano, kad tai yra būtina, mes padarysime viską dėl rinktinės. Man būtų patikę, kad tai būtų padaryta, kai paskelbėme sudėtį, bet tai buvo neįmanoma. Būčiau labai susierzinęs, jeigu negalėčiau pasikliauti žaidėjais dėl šalutinio skiepo poveikio“, – vakar vykusioje spaudos konferencijoje sakė L.Enrique.

Be Ispanijos, iš Euro 2020 dalyvių dėl koroanviruso kol kas nukentėjo tik Švedija, kuri turi du susirgusius žaidėjus, bei Škotija, turėjusį vieną teigiamą atvejį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų