Israelis Adesanya ir Marvinas Vettori | „Stop“ kadras

Israelis Adesanya ir Marvinas Vettori | „Stop“ kadras

  Jau ankstyvą birželio 13 d. rytą Lietuvos laiku Glendeilo „Gila River“ areną drebins „UFC 263“ turnyras. Jo pagrindinėje kovoje nigerietis Israelis Adesanya (20-1) gins vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš italą Marviną Vettori (17-3-1).

Dar prieš kelias dienas kovotojai susitiko viešbutyje ir turėjo konfliktinį pokalbį, o ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje jų neapykanta vienas kitam tik dar labiau padidėjo.

I.Adesanya į narvą sugrįžta po pirmo pralaimėjimo karjeroje, kuris nutiko pussunkio svorio kategorijoje prieš jos čempioną Janą Blachowiczą, o tai M.Vettori jam priminė net kelis kartus. Visgi I.Adesanya turėjo ką atsakyti ir prisimindamas pirmą jų dvikovą 2018 m., kai I.Adesanya skirtingu teisėjų sprendimu įveikė M.Vettori, pasakė skirtumą tarp šių pralaimėjimų.

„Aš esu vyras, aš žengiu toliau, net jeigu ir pralaimiu“, – prieš gerbėjus sakė I.Adesanya. „Net jeigu pralaimiu, aš tai priimu ir judu toliau, ne taip kaip jis. Jis laikosi to mano pralaimėjimo lyg tai būtų didžiausia jo karjeros pergalė“.

„Jis pasakoja sau istorijas, kad įtikintų save tuo mėšlu, nes visas jo personažas yra mėšlas ir tiesiog jis tuo tiki“, – atšovė M.Vettori, kuris tiki, kad pirmoje kovoje būtent jis turėjo švęsti pergalę. „Jis visiškai netikras“.

„Na, aš tau pasakysiu štai ką: šį savaitgalį neprireiks teisėjų sprendimo“, – replikavo I.Adesanya.

„Galiu paskayti tau tą patį“, – sakė M.Vettori.

„O ne, aš parodysiu tą patį“, – pokalbį tęsė I.Adesanya. „Patikėk manimi, daryk savo dalykus. Ką tu ketini padaryti? Antrame raunde tu krisi ant žemės. Tu uostysi grindis su ta asilo nosimi“.

I.Adesanya teigė nemanantis, kad M.Vettori yra nusipelnęs kovoti dėl titulo ir pažadėjo tai įrodyti. I.Adesanya sakė, kad įkvėpimo jis sėmėsi iš savo kolegos Kamaru Usmano, kuris „UFC 261“ turnyre nokautavo Jorge Masvidalį ir taip jį užčiaupė.

Visos spaudos konferencijos metu I.Adesanya ir M.Vettori vienas kitą pertraukinėdavo, naudojo daug „purvinų kalbų“, įžeidinėjo vienas kito aprangą ar išvaizdą.

M.Vettori teigė, kad nepaisant 9-0 rezultato vidutinio svorio kategorijoje, I.Adesanya yra pervertintas, tačiau pats čempionas priminė, kad įveikė tokius kovotojus kaip Paulo Costa, Rovertas Whittakeris, Kelvinas Gastelumas, Derekas Brunsonas ir panašiai.

„Sąžiningai kalbant, pažvelkime į varžovus su kuriais kovojome nuo paskutinės mūsų dvikovos. Tai didžiulis skirtumas“, – sakė I.Adesanya.

„Pralaimėjai prieš Yoelį Romero“, – jį dar kartą pertraukė M.Vettori. „Pralaimėjai prieš mane, tuomet pralaimėjai prieš Blachowiczą. Ką tu įveikei? Tu nugalėjao Paulo Costa? O jis naktį prieš tai buvo girtas? Štai ką tu įveikei? Vau, puiku“.

„O ką tu nugalėjai?“, – klausė I.ADesanya. „Pasakyk man, ką tu nugalėjai. Įvardink tris TOP-10 varžovus, kuriuos tu įveikei. Įvardink. Būtent. Tu nieko negali. Visi žino, ką aš nugalėjau“.

„Klausyk, aš pasirodžiau kiekvieną suknistą kartą“, – atsakė M.Vettori. „Tik dėl to, kad jie negali rasti man varžovų, tai nėra mano kaltė. Visi, kurie stojo prieš mane, aš juos įveikiau“.

„Tai tavo kaltė, nes tu nevystai savo karjeros. Aš vystau tavo karjerą. Aš esu tavo karjeros pasakojimas“, – sakė I.Adesanya.

„Tu bandei mane ignoruoti, kale. Tu bandei ignoruoti, bet štai aš čia. Aš esu suknistas tavo košmaras“, – sakė nuo saulės akinius nusiėmęs M.Vettori.

„Pažvelkite į jį. Žinote, kaip tai vadinama? Tai vadinama anabolinių steroidų pykčiu. Išbandyk mane dar kartą. Tai nėra kofeinas, tai anabolinių steoidų pyktis, kale“, – sakė I.Adesanya.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų