Claressa Shields | „Stop“ kadras

Claressa Shields | „Stop“ kadras

 Viena geriausių pasaulio boksininkių Claressa Shields įspūdingai debiutavo mišrių kovos menų organizacijoje PFL.

Paskutinėje bokso kovoje, vykusioje šių metų kovo mėnesį, C.Shields (11-0 bokse) vieningu teisėjų sprendimu nugalėjo Marie Eve Dicaire ir ne tik išsaugojo WBC ir WBO moterų svorio kategorijos iki 69,9 kg čempionės titulą, tačiau laimėjo IBF, laisvąjį WBA (Super) ir „The Ring“ čempionės titulus. Dabar C.Shields žengė į narvą, kur du raundus taikėsi prie Brittney Elkin, tačiau trečiame galiausiai parodė savo jėgą ir iškovojo pergalę techniniu nokautu.

B.Elkin galinga dešine ranka dominavo per pirmuosius du raundus, tačiau kai C.Shields sugebėjo sustabdyti jos atakas ir užėmė dominuojančią poziciją, ji pati atliko daugybę smūgių ir privertė teisėją stabdyti kovą.

„Jaučiuosi lyg sapne“, – sakė C.Shields. „Tai beprotiška“.

C.Shields sunki pradžia buvo pereinamas laikotarpis. Septyni mėnesiai perėjimui iš bokso į MMA buvo šiek tiek mažoka, nes B.Elkin pasižymėjo patirtimi ir prieš šią kovą narve buvo pasirodžiusi 9 kartus (2-7). Didžiąją dalį pirmųjų dviejų raundų C.Shields praleido ant nugaros, tačiau kai ji pateko į viršų, viskas baigėsi.

„Ji laikė mane ant žemės, bet nei kiek nesužeidė“, – sakė C.Shields. „Kai prasidėjo trečias raundas, pasakiau sau, kad prasidės šunų pjautynės. Aš tikrai nepralaimėsiu šios kovos“.

C.Shields teigė, kad ji niekada negalvojo apie galimą pralaimėjimą bokso ringe, tačiau gale antrojo raundo MMA kovoje ji nebuvo tokia tikra. Visgi ji paklausė trenerių patarimo ir neleido savęs parversti.

„Niekada nepasiduok, tai aš sau sakau“, – kalbėjo C.Shields.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų