Nate'as Diazas | Organizatorių nuotr.

Nate'as Diazas | Organizatorių nuotr.

 Jeigu kam kilo susirūpinimas, kad Nate‘o Diazo žvaigždė po prieš 19 mėnesių patirto pralaimėjimo jau sumažėjo, tai ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje prieš „UFC 263“ šie nuogąstavimai dingo kartu su marihuanos dūmais.

Arizonos federaliniame teatre siautėjusiai miniai N.Diazas buvo tokia pati žvaigždė, kaip ir pagrindinės kovos dalyviai Israelis Adesanya ir Marvinas Vettori ar čempionas Deivesonas Figueiredo su Brandonu Moreno. Galbūt net ir didesnė.

Šeštadienį (sekmadienio rytą Lietuvos laiku, – aut. past.) Glendeilo „Gila River“ areną drebins „UFC 263“ turnyras, kuriame N.Diazas (20-12) kausis su trečią vietą UFC pusvidutinio svorio kategorijos reitinge užimančiu britu Leonu Edwardsu (18-3).

36-erių metų N.Diazas pripažino, kad gerbėjų palaikymas buvo įspūdingas.

„Tai mane džiugina, kad galiu sugrįžti ir dalyvauti tokiame įspūdingame turnyre“, – „MMA Junkie“ sakė N.Diazas.

Tai yra visiškai visi žodžiai, kuriuos N.Diazas pasakė atsakydamas į klausimą ir tai net nebuvo jo trumpiausias atsakymas spaudos konferencijoje. Ši garbė atitenka klausimui apie tai, kaip jam sekėsi treniruočių stovykloje: „Stovykla buvo gera“.

N.Diazo elgesys buvo visiškai kitoks, nei I.Adesanya ir M.Vettori. Visgi gerbėjų palaikymas po kiekvieno N.Diazo sakinio buvo milžiniškas, ypač po to, kai jis pasiėmė suktinę ir ją užsirūkė.

„Visur, kur einu, lydi meilė“, – sakė N.Diazas. „Man patinka palaikymas. Tai puiku. Puiku ir tai, ką daro šie vaikinai (I.Adesanya ir M.Vettori, – aut. past.), jie daro savo reikalus. Tai tikra kova, todėl šaunu“.

D.Figueiredo gauti dėmesio pabandė nustumdamas B.Moreno, kai šie stojo į akistatą. N.Diazas to nedarė, o atvirkščiai – žarstė komplimentus varžovui ir lygino jį su legendiniu Georgesu St-Pierre‘u.

„Aš tikiu, kad L.Edwardsas daro panašius dalykus, ką savo laiku darė GSP. Jis to nemyli, todėl esu priverstas kovoti su tuo vertu varžovu, todėl čia ir esu. Ateinu pergalės“.

Lažybininkai šansų N.Diazui daug neduoda ir teigia, kad L.Edwardso tikimybė laimėti siekia 86 proc.

Nors N.Diazas nuo 2016 m. yra iškovojęs vos vieną pergalę ir patyręs 2 pralaimėjimus, tačiau kaip ir per visą karjerą, jo populiarumas nepriklauso nuo pergalių. Tam nereikia ir audringos spaudos konferencijos, kurioje jis stumdytų savo varžovą. Kai N.Diazas yra turnyre, gerbėjai tiksliai žino, ko gali tikėtis.

„Kiekviena kova yra blogiausių močkrušių kova, kurią jūs kada nors matėte“, – sakė N.Diazas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų