Loganas Paulas ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

Loganas Paulas ir Floydas Mayweatheris | Scanpix nuotr.

 Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Anksčiau skelbta, kad JAV šios kovos transliaciją įsigijo mažiausiai 650 tūkst. žmonių, bet tada dar nebuvo įtraukti „Showtime“ ir „Fanmio“ platformų duomenys. Trečiadienį, papildžius informaciją, paskelbta, kad JAV kovos transliaciją pirko apie 1 mln. žmonių. Transliacija kainavo 50 dolerių, todėl buvo surinkta mažiausiai 50 mln. dolerių pajamų.

Manoma, kad kova galėjo būti populiari ir Didžiojoje Britanijoje. Ten transliacijos kaina „Sky Sports“ prenumeratoriams siekė 16,95 svaro (24 JAV doleriai), o pardavimų skaičiai dar nepaskelbti, todėl boksininkų uždarbiai dar labiau išaugs.

Prieš kovą buvo skelbiama, kad F.Mayweatheriui yra garantuotas 10 mln. JAV dolerių uždarbis, o L.Paului – 250 tūkst. JAV dolerių. Bokso legenda taip pat gaus 50 proc. pajamų iš „pay-per-view“ pardavimų, tad jo uždarbis jau išaugs mažiausiai iki 35 mln. JAV dolerių. L.Paulas gaus 10 proc. „pay-per-view“ pardavimų, todėl jo uždarbis dabartiniais duomenimis yra išaugęs iki 5,25 mln. Likusius milijonus iš „pay-per-view“ pardavimų dalinsis televizijos, kitos transliavimo platformos ir kovos organizatoriai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų