Sanja Djurdjevič | „Twitter“ nuotr.

Sanja Djurdjevič | „Twitter“ nuotr.

 Serbijos tinklininkė Sanja Djurdjevič sulaukė dviejų rungtynių diskvalifikacijos už rasistinį gestą, parodytą mačą su Tailando rinktine.

S.Djurdjevič po vieno iš epizodų pirštais „susiaurino“ savo akis, taip neva imituodama Azijos žmones. Jos gestas pateko į rungtynių transliaciją ir greitai išplito internete, o pasipiktinę tinklinio sirgaliai sukūrė peticiją, raginančią nubausti serbę.

Tarptautinė tinklinio federacija nusprendė diskvalifikuoti S.Djurdjevič rungtynėms su Belgija ir Kanada. Serbijos tinklinio federacijai taip pat buvo skirta 20 tūkst. Šveicarijos frankų (18,35 tūkst. eurų) bauda.

„Sanja suprato savo klaidą ir iš karto atsiprašė varžovių. Ji tiesiog norėjo parodyti savo komandos draugėms, kad reikia susiimti ir žaisti gynyboje taip, kaip tai daro varžovės. Ji nenorėjo parodyti nepagarbos varžovėms“, - teigė Serbijos tinklinio federacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų