Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

 Jau birželio 13 – liepos 10 dienomis Brazilijoje bus surengtas „Copa America“ turnyras. Ilgą laiką turnyrą buvo planuojama rengti Kolumbijoje ir Argentinoje, tačiau gegužės 20 d. kolumbiečiai atsisakė organizuoti turnyrą dėl politinių neramumų ir protestų prieš prezidentą Ivaną Duque Marquezą.

Gegužės 30 d. turnyrą atsisakė rengti ir argentiniečiai dėl covid-19 grėsmės. Turnyro likimas pakibo ant plauko, bet jau kitą dieną CONMEBOL paskelbė, kad visas turnyras bus surengtas Brazilijoje. Ši šalis irgi smarkiai nukentėjo nuo covid-19, todėl toks sprendimas įsiutino daug ką – net ir Brazilijos rinktinės futbolininkus. Pasklido gandai, kad jie gali boikotuoti turnyrą, tačiau galiausiai tam nesiryžo.

„Kiekvienas gimęs brazilas tampa ir futbolo fanu. Rašome šį laišką daugiau nei 200 milijonams fanų. Dėl daugelio priežasčių esame nepatenkinti CONMEBOL sprendimu taip skubiai perkelti turnyrą į Braziliją, bet nenorime pradėti politinių debatų. Internete pasklido įvairios netikros naujienos, todėl mes norime išsklaidyti visas abejones. Mes esame futbolo profesionalai ir su didžiule pagarba vilkime istorinius penkiskart pasaulio čempionės Brazilijos marškinėlius. Mes pasisakome prieš tokį „Copa America“ organizavimo būdą, tačiau niekada neištartume ne Brazilijos rinktinei“, - teigiama pranešime.

Brazilai čempionatą pradės birželio 13 d. rungtynėmis su Venesuela.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų