Marvinas Vettori ir Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

Marvinas Vettori ir Israelis Adesanya | Youtube.com nuotr.

 Jau ankstyvą birželio 13 d. rytą Lietuvos laiku Glendeilo „Gila River“ areną drebins „UFC 263“ turnyras. Jo pagrindinėje kovoje nigerietis Israelis Adesanya (20-1) gins vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš italą Marviną Vettori (17-3-1).

Nors kovos dar reikės palaukti keletą dienų, abu sportininkai jau susitiko akis į akį viešbutyje. Didelio konflikto tarp kovotojų buvo išvengta, bet jie spėjo apsikeisti keletų žodžių.

M.Vetori: „Kur mano diržas?“.

I.Adesanya: „Koks diržas?“.

M.Vettori: „Mano diržas“.

I.Adesanya: „Tu juk turi „Gucci“ diržą ar ne?“.

M.Vettori: „Dar neturiu diržo“.

I.Adesanya: „Tai tau reikėtų vieną įsigyti“.

M.Vettori: „Aš jau tuoj jį gausiu. Pasiimsiu iš tavęs, drauge.“

I.Adesanya: „Negausi mano diržo. Aš tau ne draugas.“

Čempionas, kalbėdamas su „The Mac Life“, plačiau papasakojo apie akistatą su italu: „Po covid-19 testo atėjau prisiregistruoti į viešbutį ir ten jis jau stovėjo. Priėjau prie jo ir paspaudžiau ranką. Pasielgiau taip pat, kaip ir su Paulo Costa. Žmonės galvoja, kad visa tai tėra žaidimas. Ne, tai yra taktinis karas, kurio subtilybes aš gerai išmanau. Marvinas šį kartą irgi ramiai elgėsi, nes šalia neturėjo savo komandos narių, be to, jis žinojo, kad apsaugos darbuotojai stovi visai netoli, todėl tik „pasimaivė“ prieš kameras ir tiek. Aš civilizuotas žmogus ir už narvo ribų nesąmonių nedarau. Kai ateis laikas karui, tada viskas pasikeis.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų