„Organicagro Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Organicagro Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Jau penktadienį Juodupėje prasidės Lietuvos „Baja“ čempionato ir taurės antrasis etapas. Dvi dienas truksiančios varžybos šįkart vyks naujame regione – Rokiškio ir Juodupės apylinkėse. Čia startuos ir praėjusių metų čempionai, šių metų sezoną pergale jau pradėjęs „Organicagro Racing Team“ duetas – Vaidotas Paškevičius su Gyčiu Vercinsku.

Antrasis šių metų Lietuvos „Baja“ čempionato ir taurės etapas šįkart bus tikra naujiena tiek dalyviams, tiek organizatoriams, kurie šios disciplinos varžybas rengia pirmą kartą. Tačiau solidi renginio organizatoriaus Audriaus Gimžausko patirtis rengiant automobilių ralio renginius leidžia ir „Baja“ dalyviams prieš startą jaustis kiek ramiau bei tikėtis sklandžios varžybų eigos.

Šiame etape startuosiančios ekipos „Organicagro Racing Team“ duetas paskutines dienas prieš startą leidžia ramiai. Jų „Seat Leon Dakar“, gerbėjų vadinamas tiesiog „Bitute“, ramiai stovi paruoštas savaitgalio kovai. Anot Vaidoto Paškevičiaus, ekipa pasiruošusi beveik šimtu procentų.

„Manau, kad pasiruošę esame neblogai. Kokių 90 procentų. Visuomet tuos 10 procentų „nurašome“ netikėtumams. Bus tikrai įdomu, nes į šio sporto padangę ateina naujas organizatorius. Tikimės, kad viskas bus gerai, kad organizatorius šiame regione rado įdomių trasų. Ralio reidas yra tokia sporto šaka, kur visuomet laukia nauji iššūkiai, bet kiekvienas regionas turi savo niuansų - skirtingą reljefą, dangą. Čia varžybų nėra buvę, tai varžybų dienos laukiame su nekantrumu.

„Organicagro Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Organicagro Racing Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

O mes pasiruošę kovoti nuo pirmo kilometro ir čempionų titulo šiemet lengvai neatiduosime. Aišku, konkurentai bus tikrai stiprūs, jų klasėje apie 10. Mes gana užtikrintai laimėjome pirmąjį etapą, todėl norime ir toliau išlaikyti tokį tempą”, - sakė Organicagro Racing Team” ekipažo pilotas Vaidotas Paškevičius.

Šiame Lietuvos Baja” čempionato ir taurės etape dalyviams bus paruoštas 280 km maršrutas. Iš jų 165 km drieksis greičio ruožais. Pasak Vaidoto Paškevičiaus, pagrindine varžybų diena taps penktadienis, kadangi tądien dalyviai pravažiuos didžiąją dalį trasos.

„Penktadienis bus svarbiausias, nes įveiksime apie 150 kilometrų. Ten ir dėliosis visi taškai, nes šeštadienį liks tik paskutiniai formalumai. Per tuos likusius šeštadienio kilometrus išlošti jau vargu ar ką įmanoma, o pralošti čia gali viską. Taigi, pagrindiniai reikalai spręsis penktadienį“, - kalbėjo Vaidotas Paškevičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų