Žydrūnas Urbonas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Žydrūnas Urbonas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Trečiadienį Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL“) mažojo finalo rungtynėse Utenos „Juventus“ liko be trenerio Žydrūno Urbono, tačiau sulaukė Martyno Gecevičiaus tritaškių lietaus ir parodžiusi charakterį namie 83:79 (34:15, 16:28, 11:19, 22:17) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ bei laimėję lemiamas rungtynes išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2 – 2.

Po rungtynių dvi technines pražangas gavęs Žydrūnas Urbonas kaip visada negailėjo sparnuotų frazių bei teigė, kad antroji techninė pražanga buvo nepelnyta.

„Galiu pasakyti – didi diena Utenai. Šiandien žaidė dievai su demonais. Mūsų žaidėjai ir štabas – dievai. Dar kodėl didi diena? Justas Giriūnas – vienas iš mūsų štabo pirmą kartą istorijoje išvedė vaikus iš pirmo diviziono. Vidas Ginevičius – lenkiu galvą, visas šlapias. Sakau: dabar supranti, kas yra būti vyr. treneriu? Didžiulė pagarba. Pirmiausia čia štabui reikia skirti visą sezoną, iš jų pusės buvo didelis darbas“, – sakė Ž.Urbonas.

– Kaip žiūrėjote rungtynes, kai buvote išvytas?

– Kelnes nusimoviau, mečiau į sieną. Galų gale žiūriu, kad nieko nebeturiu, tai paskutinius triusikus – į kitą sieną. Jeigu išsitaškiau šiandien, tai iki galo. Sugadinome šventę, nes jau viskas buvo paruošta. Matėsi. Dėl to ir išėjau, nes velniop galvoju, turi būti emocija. Ką padarė žiūrovai, tai atrodė, kad šiandien buvo „sold-out‘as“. Atrodė, kad kai žaidžiame su „Žalgiriu“ bei būna 2-2,5 tūkstančio, tai būna toks triukšmas. Fantastika, tokia vienybė antrose rungtynėse.. Kažkas neįtikėtino, pagarba. Jaučiuosi nevertas tokių žmonių, tarp kurių dabar esu.

– Prisimenant tą lemiamą kėlinį, visą tą antrą pusę. Sutiktumėte, kad tai vienas įspūdingiausių „Juventus“ mačų istorijoje, ypač žinant rungtynių svarbą?

– Absoliučiai. Kada Bryantas Crafwordas gavo traumą antrame kėlinyje, viskas pradėjo byrėti. Neturėjome įžaidėjo, bet gerai, kad turėjome +15. Po truputį pradėjo griūti žaidimas, bet visada būna psichologinis šokas. Kai kurie žaidėjai pradėjo po truputį įeidinėti, jie apšilo ir gerai, kad mes turėjome laiko klysti. Marius sužaidė puikias rungtynes – tas „trajakas“ iš kampo, tos baudos... Ir Aurimo tikrai puikūs dalykai, galų gale tas dvi baudas reikia įmesti, dar trys sekundės. Viskas labai svarbu. Perlipome per tokį neįmanomą dalyką.

– Kai kurie treneriai tyčia gauna techninę, kad užvestų komandą. Dėl ko buvo antroji? Nesusilaikėte?

– Pirma techninė – taip, sutinku, pelnyta, mane įspėjo. Tik nežinau, kodėl varžovų pusėje niekas neįspėjami. Antra techninė – visiškai nepelnytai, labai greitai. Kai gavau antrą techninę, supratau, kad velniop. Šventės tokios nebus. Tada sukėliau visus, nes žiūrovas ketvirtame kėlinyje praktiškai stovėjo. Septyni žaidėjai, kurie buvo pavargę, atidavė tą savo energiją dievams.

– Šiandien išsisunkėte 120 proc. Kaip atstatysite jėgas per dvi dienas?

– Cepelinai, krabų mišrainė, daug alaus nealkoholinio.. Ne, nu aišku, darysime viską, kas įmanoma mediciniškai. O tenai, bandysime gudrauti, nes suprantame, kokia situacija.

– O Bryantą Crawfordą pavyks atgauti?

– Manau, kad ne. Šiemet pas mus yra 7-8 žaidėjai, žaidi kažką tokio unikalaus. Vis tiek Redas Šiukšta grįš, Martynas Žvirblis grįš.

– Gal Martynas Paliukėnas pasijungs?

– Geras klausimas, gal. Gal Vaidas Kariniauskas, gal Ignas Vaitkus, gal Bryantas (Šypsosi). Bet tiek to, nesiskųsime, eisime toliau muštis ir būti dievais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų