Cat Zingano | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Cat Zingano | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Garsi MMA kovotoja 38-erių amerikietė Cat Zingano (12-4) atvirai prabilo apie tai, ką turėjo iškęsti po krūtų didinimo operacijos ir paaiškino, kodėl nusprendė skubiai išsiimti implantus.

„Po kūdikio gimimo susigrąžinau visas kūno formas. Ankstesnių formų neatgavo tik krūtinė. Tuo metu man tebuvo 24-eri ir aš kiek gėdijausi savo krūtinės, be to, vyras ragino mane įsidėti implantus. Po operacijos iš karto ėmiau jaustis prastai. Priaugau 10 kg svorio, jausdavau skausmą be jokios priežasties ir labai greitai pavargdavau. Mane kankino nemiga, o jei ir pavykdavo užmigti, tai per naktį išprakaituodavau kelis svarus. Ėmė retėti plaukai, prasidėjo įvairios alergijos, problemos su atmintimi ir t.t. Kraujo tyrimai rodė, kad organizme yra mažai estrogeno, testosterono, bet aš negalėjau gydytis, nepažeisdama JAV antidopingo agentūros reikalavimų. Po labai ilgų paieškų internete radau informacijos, kad panašius simptomus galėjo sukelti implantai.

Tada ėmiau sukti galvą, kada man verta išsiimti implantus. Nesinorėjo pertraukos karjeroje dėl operacijos, bet supratau, kad jei ją atidėliosiu, tai man liks mažiau kokybiško gyvenimo metų. Supratau, kad implantus reikia išimti nedelsiant. Praėjus kiek laiko po implantų pašalinimo išnyko beveik visi minėti simptomai, tik likau alergiška kai kuriam maistui“, - atsivėrė C.Zingano.

2015 m. C.Zingano turėjo galimybę tapti UFC pasaulio čempione, bet tada ją vos per 14 sek. nokautavo Ronda Rousey. Amerikietė UFC paliko 2019 m. rugpjūtį ir sukirto rankomis su „Bellator“. Ten C.Zingano kol kas kovoja sėkmingai – nugalėjo tiek Gabby Holloway, tiek Olivia Parker. Amerikietė yra vadinama viena realiausių pretendenčių mesti iššūkį čempionei Cris Cyborg. Beje, C.Zingano yra paskutinė moteris, nugalėjusi nesustabdomąją Amandą Nunes.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų