Daniilas Medvedevas ir Stefanos Tsitsipas | „Twitter“ nuotr.

Daniilas Medvedevas ir Stefanos Tsitsipas | „Twitter“ nuotr.

 Paryžiuje (Prancūzija) vykstančiame prestižiniame „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyre antradienį rusas Daniilas Medvedevas (ATP-2) 3:6, 6:7 (3:7), 5:7 pralaimėjo graikui Stefanui Tsitsipui (ATP-5) ir nepateko į pusfinalį.

Trečiajame sete ilgą laiką atrodė, kad prireiks pratęsimo, tačiau dvyliktajame geime D.Medvedevas savo padavimų metu susikomplikavo padėtį ir S.Tsitsipas susikūrė „match pointą“. Tada rusas ėmėsi labai keistos taktikos ir lemiamu metu nusprendė paduoti kamuoliuką...„iš apačios“. Rusas po neįprasto padavimo bandė spurtuoti prie tinklo, bet S.Tsitsipas nesunkiai pasiuntė kamuoliuką į laisvesnį plotą ir laimėjo mačą.

„Visą mačą galvojau apie galimybę paduoti „iš apačios“ ir planavau tai padaryti svarbiu momentu. Stefanos mano padavimų metu dažniausiai stovėdavo atsitraukęs toli nuo galinės linijos, todėl maniau, kad tokia taktika suveiks. Aišku, galiausiai nieko iš to nesigavo ir jis lengvu tašku baigė mačą. Tai tiesiog buvo taktinis sprendimas“, - teisinosi D.Medvedevas.

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą sudaro daugiau nei 34 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų