Yoo Sang-Chulas | Scanpix nuotr.

Yoo Sang-Chulas | Scanpix nuotr.

 Pietų Korėjoje – gedulas. Anapilin iškeliavo 49-erių sulaukęs Yoo Sang-Chulas. Jo gyvybę pasiglemžė kasos vėžys. Ši liga sportininkui buvo diagnozuota 2019 m. lapkritį. Tada dėl 4 stadijos vėžio korėjietis buvo paguldytas į ligoninę.

Y.Sang-Chulas visame pasaulyje išgarsėjo per 2002 m. pasaulio futbolo čempionatą. Tada saugas padėjo Pietų Korėjos rinktinei pasiekti geriausią rezultatą istorijoje ir užimti 4-ą vietą. Y.Sang-Chulas tada buvo išrinktas į simbolinę geriausių čempionato žaidėjų rinktinę. Į saugų grandį kartu su juo pateko tokie žaidėjai kaip Michaelis Ballackas, Claudio Reyna, Rivaldo ir Ronaldinho.

Pietų Korėjos rinktinei Y.Sang-Chulas atstovavo 1994-2005 m. ir per 124 rungtynes pelnė 18 įvarčių. Visą klubinę karjerą jis praleido Azijoje – Pietų Korėjos ir Japonijos klubuose. Futbolininko karjerą jis baigė 2006 m., o 2011 m. įsidarbino treneriu. 2019 m. jis dar treniravo „Incheon United“ ekipą iš Pietų Korėjos elitinės lygos ir netrukus pranešė apie savo ligą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų