Silasas Mvumpa | Scanpix nuotr.

Silasas Mvumpa | Scanpix nuotr.

 Jei manėte, kad „Stuttgart“ klubui atstovauja 21-erių Silasas Wamangituka, tai galite apie tai galvoti iš naujo. Iš Kongo Demokratinės Respublikos kilęs futbolininkas atskleidė rungtyniavęs išgalvota pavarde ir amžiumi. Puolėjui iš tiesų yra 22-eji metai, o jo pavardė yra Mvumpa.

„Stuttgart“ klubas dėl šių naujienų neturėtų sulaukti sankcijų, nes S.Mvumpos pavardė ir amžius buvo pakeisti dar jo paauglystėje. Futbolininkas tikina, kad tai jį privertė padaryti agentas iš Belgijos. S.Mvumpa pareiškė, kad agentas 2017 m. jam padėjo persikelti į Paryžių ir leido afrikiečiui kurį laiką gyventi kartu. Tuo metu agentas ir pakeitė jo pavardę bei gimimo datą.

„Per pastaruosius metus gyvenau nuolatinėje baimėje. Nenorėjau atskleisti visų detalių, nes bijojau dėl savo šeimos saugumo. Visgi, po to, kai man buvo užtikrintas palaikymas, supratau, kad nebeprivalau gyventi baimėje ir galiu apie viską kalbėti atvirai. Tikrai nebūčiau išdrįsęs visko papasakoti, jei „Stuttgart“ klubas nebūtų tapęs antraisiais mano namais“, - sakė S.Mvumpa.

25 mln. eurų vertinamas puolėjas turėjo labai solidų sezoną „Bundesliga“ pirmenybėse – per 25 rungtynes jis įmušė 11 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų