Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Organizatorių nuotr.

 Pasaulyje sparčiai populiarėjantis MMA sportas siekia olimpinio pripažinimo ir norėtų patekti į 2028 m. Los Andželo vasaros olimpinių žaidynių programoje, mat JAV susidomėjimas šiuo sportu yra itin didelis.

„Norime tapti olimpinės šeimos nariais. Dabar vertiname savo galimybes patekti į 2028 m. olimpinių žaidynių programą. Juk jūs žinote, kokia populiari ši sporto šaka JAV. Tikimės, kad Los Andželo olimpiadoje MMA turės bent jau parodomosios sporto šakos statusą“, - TASS sakė tarptautinės MMA federacijos prezidentas Kerrithas Brownas.

IMMAF vadovas pridėjo, kad olimpiadoje galėtų dalyvauti ir profesionalai: „Chabibas olimpinėse žaidynėse? Kodėl gi ne? Manau, kad jis ten galėtų kovoti. Aišku, viskas priklausytų nuo atrankos sąlygų, bet aš manau, kad ten galėtų kovoti tiek mėgėjai, tiek profesionalai.“

Problema tik ta, kad Ch.Nurmagomedovui Los Andželo olimpiados metu jau bus 39-eri metai. Labai menka tikimybė, kad tuo metu jis dar rimtai sportuos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų