Tomas Smirnovas ir Miglė Podviskytė | Organizatorių nuotr.

Tomas Smirnovas ir Miglė Podviskytė | Organizatorių nuotr.

 Atvirajame Baltijos šalių graplingo čempionate triumfavo sostinės kovos menų centro „Smauglys“ kovotojas Tomas Smirnovas. Vienas geriausių šalies graplingo imtynininkų finale nugalėjo komandos draugą Kasparą Strazdą bei apsijuosė čempiono diržu NoGi (be kimono) disciplinoje.

„Absoliučioje svorio kategorijoje kovos niekada nebūna lengvos. Be to, jos visada primena, kad negali sustoti. Jei nori būti geriausias, visada privalai judėti į priekį. Šiuo metu dirbu ties kojų veiksmais – laužimais, sukimais, kad sėkmingai pasiruoščiau rugsėjo mėnesį įvyksiančiam turnyrui Lenkijoje ir IGF Pasaulio čempionatui“ - po čempionato kalbėjo absoliutus čempionas Tomas Smirnovas.

NoGi disciplinoje absoliučioje  svorio kategorijoje  tarp merginų nepralenkiama buvo vilnietė Miglė Podviskytė. Savo ruožtu, Gi disciplinoje (su kimono) absoliučiu nugalėtoju tapo Romualdas Girdiušas, atstovaujantis sostinės „Rogers Gracie Academy“ klubui. Tarp merginų šioje disciplinoje nepralenkiama buvo daugkartinė Baltijos šalių nugalėtoja iš Latvijos Alina Dubosa.

T.Smirnovas užtikrintai laimėjo ir savo iki 80 kg svorio kategorijoje NoGi disciplinoje. Kitose svorio kategorijose vyrų grupėje triumfavo Konstantinas Mokšinas (iki 64 kg), Markas Bavėjanas (iki 72 kg), Artiomas Ponomariovas (iki 90 kg) iš Klaipėdos ir Edvardas Petrovičius (per 90 kg) iš Vilniaus.

Baltijos graplingo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Baltijos graplingo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Tarp merginų savo svorio kategorijos čempionėmis tapo Samanta Drilingaitė (iki 53 kg) iš Kauno, Lijana Lipinskaitė (iki 61 kg) iš Jurbarko, Inna Matvejeva (iki 69 kg) ir Lolita Oboleviča (virš 67 kg) – iš Rygos.

Gi disciplinoje  čempionėmis tapo Viltė Merkevičiūtė (iki 53 kg) iš Šakių, Deimantė Aukštuolytė (iki 61 kg) iš Ukmergės, Inna Matvejeva (iki 69 kg ) iš Rygos, Miglė Podvaiskytė (virš 69 kg) iš Vilniaus.

Vyrų grupėje  čempionai tapo: Konstantinas Mokšinas (iki 64 kg) iš Vilniaus, Rinaldas Vanagas (iki 80 kg) iš Rygos, Romualdas Girdiušas (iki 90 kg) iš Vilniaus ir Dovydas Šidlauskas (virš 90 kg) iš Kauno.

Meistrų grupėje  Nogi ir Gi  disciplinose  svorio kategorijoje per 80 kg visus aiškia persvara nugalėjo ir čempionu tapo Kęstutis Smirnovas, atstovaujantis Šakių sporto klubui „AUDRA“. O svorio kategorijoje iki 80 kg nepralenkiamas buvo latvis Guntis Gružinis.

Kęstutis Smirnovas | Organizatorių nuotr.

Kęstutis Smirnovas | Organizatorių nuotr.

Iš viso Jonavoje varžėsi 220 sportininkų.

„Negaliu kalbėti už visus, tačiau daugeliui pats turnyras paliko pačius geriausius įspūdžius. Reikia suprasti, kad gyvename pandemijos laikais, todėl kiekvienas susitikimas, kiekviena kova turi dar didesnę prasmę nei ankstesniais metais.

Kitas dalykas – šis turnyras buvo puikus įvadas į pasaulio čempionatą. Visi jam ruošiamės ir visi tikimės jame būti pačios geriausios sportinės formos“, - sakė K.Smirnovas.

2021 metų pasaulio graplingo čempionatas rudenį bus surengtas Panevėžyje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų