Kelvinas Odenigbo | Instagram.com nuotr

Kelvinas Odenigbo | Instagram.com nuotr

 Vitebsko „Vitebsk“ futbolo komandai paskolintas 20-metis Nigerijos puolėjas Kelvinas Odenigbo tragiškai žuvo praėjusį šeštadienį, kai jo kūnas buvo rastas ežere. Ši naujiena šokiravo futbolininko brolį Ebuką Odenigbo, žaidžiantį elitinėje Nigerijos lygoje.

„Man tai didžiulis šokas. Kelvinas niekada nesiartindavo prie vandens, nes visiškai nemokėjo plaukti ir apskritai nemėgo vandens telkinių. Kai jie pasakė, kad rado Kelviną ežere, buvau šokiruotas. Šią žinią išgirdau prieš pat mūsų komandos rungtynes. Atsiprašiau trenerio ir pasakiau, kad privalau vykti pas tėvus“, - BBC pasakojo E.Odenigbo.

Vitebsko klubas pranešė, kad autopsijos metu ant K.Odenigbo kūno nerasta jokių žaizdų, o jo organizme nebuvo alkoholio. Komanda padarė išvadą, kad jo mirtis buvo nelaimingas atsitikimas.

Šiame sezone K.Odenigbo Vitebsko klube sužaidė 4 rungtynes. Pirmąjį savo įvartį jis įmušė paskutinėse gyvenimo rungtynėse gegužės 28 d. prieš „FK Smorgon“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų