Floydo Mayweatherio kovos su Loganu Paulu ir Conoru McGregoru | Organizatorių nuotr.

Floydo Mayweatherio kovos su Loganu Paulu ir Conoru McGregoru | Organizatorių nuotr.

  Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Paskutinį kartą F.Mayweatheris kovojo 2017 m., kai dešimtame raunde nokautavo buvusį dviejų svorio kategorijų UFC čempioną airį Conorą McGregorą.

Ar būtų galima palyginti šias dvi dvikovas? Na... Pradėkime ir nuo pripažinimo, kad F.Mayweatheris tikrai pernelyg nesistengė tiek prieš C.McGregorą, tiek prieš L.Paulą.

F.Mayweatheris kelis raundus tempė laiką, kol galiausiai nokautavo C.McGregorą ir iškovojo 50-ą karjeros pergalę. Ir mes žinome, kad bokso legenda neturėjo jokių problemų prieš „youtuberį“ L.Paulą ir tiesiog stengėsi kuo geriau susidoroti su kone 20 kg skirtumu bei varžovo noru apsikabinti.

Svarbu į gyvenimą ne visada žiūrėti tik rimtai, todėl „Mirror“ palygino, kaip sekėsi tiek C.McGregorui, tiek L.Paului.

Abejose kovose buvo didelis taisyklių ir nuostatų skirtumas, C.McGregorui tai buvo debiutas profesionaliame bokse, o L.Paulas 2019 m. jau buvo turėjęs vieną kovą prieš kitą „youtuberį“ KSI.

C.McGregoro ir F.Mayweatherio kova buvo suplanuota 10-čiai raundų, tuo tarpu L.Paulo ir F.Mayweatherio – 8-iems. Visgi abejose kovose raundai buvo po tris minutes.

C.McGregoras dėvėjo 8 uncijų pirštines, tuo tarpu L.Paulas – 10-ies. Skirtingai nuo kovos su C.McGregoru, šį kartą nebuvo teisėjų.

C.McGregoras buvo sustabdytas dešimtame raunde, kai F.Mayweatheris nuvargino jo kojas ir sugebėjo jį pribaigti. Tuo tarpu L.Paulas įsikabino į F.Mayweatherį didžiąją dalį 24 minučių kovos ir sugebėjo išgirsti finalinį gongą.

Pats L.Paulas po kovos pripažino, kad visada susimąstys, ar F.Mayweatheris bent kiek stengėsi kovoti prieš jį.

C.McGregoras dar ir dabar tvirtina, kad būtų įveikęs F.Mayweatheris, jeigu būtų turėjęs tinkamą bokso treniruočių stovyklą.

Vienas dalykas, į kurį galime atkreipti dėmesį, yra smūgių statistika. Prisiminkime, kaip C.McGregoro sirgaliai socialiniuose tinkluose lygino jo kovą su 2015 m. įvykusia F.Mayweatherio ir Manny Pacquiao dvikova.

Oficialiai C.McGregoras atliko 111 smūgių, palyginimui, M.Pacquiao – 81.

C.McGregoro pasirodymas buvo dar labiau giriamas, kai paaiškėjo, kad jis pataikė 26 proc. smūgių (111 iš 430), tuo tarpu M.Pacquiao – tik 19 proc. (81 iš 429).

Visgi tikrąją nuomonę galima susidaryti iš filmuotos medžiagos, kurioje patyti, kokie buvo tie C.McGregoro smūgiai. Tai buvo nežymūs prisilietimai, gerokai nusileidžiantys tiems jo garsiesiems kairės rankos smūgiams, kuriais jis nokautavo Jose Aldo ar Eddie Alvarezą.

O kaip gi L.Paulas? Na, jis pranoko F.Mayweatherį pagal smūgius pirmame ir septintame raunduose, tačiau viso atliko vos 28 smūgis (12,9 proc.).

F.Mayweatheris „youtube“ žvaigždei pataikė 43 smūgius, o tai buvo net 40 proc. smūgių. Tai rodo, kad jis žinojo, jog gali pataikyti bet kada, kada tik norės. Visgi tai yra daug prastesnis procentas, nei jis pasiekė kovoje su C.McGregoru, kai jo smūgių tikslumo procentas siekė net 53.

Lyginant šią statistiką – L.Paulas prieš F.Mayweatherį pasirodė geriau nei C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų