Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

Šią vasarą „Barcelona“ tikisi parduoti bent keletą žaidėjų. Pasak „Sport.es“, katalonų klubas kalbama apie 5-7 žaidėjus. Dalis uždirbtų pinigų bus skirta naujiems pirkiniams.

Skelbiama, kad komanda atsisveikins su savo auklėtiniu Carlesu Alena. Juo domisi „Wolverhampton Wanderers“. Katalonai yra pasirengę parduoti 23-ų žaidėją už 8 mln. eurų. „Barca“ nesvarsto nuomos galimybių, kadangi sutartis su žaidėju baigs galioti po kito sezono.

Didelė tikimybė, kad komanda paliks ir Martinas Braithwaite'as. Pats žaidėjas tiki galintis suteikti daugiau naudos „Barcelonai“, tačiau tuo netiki klubas. Klausimas dėl pardavimo bus sprendžiamas po Europos čempionato, kuriame žaidėjas ves Danijos rinktinę į priekį.

Junioras Firpo gali persikelti į Milano „Inter“ arba „AC Milan“. Žaidėjui tokia karjeros galimybė yra priimtina, tačiau Milano klubų pasiūlymai kol kas nesugebėjo sužavėti „Barcelonos“. Tikėtina, kad geresnių pasiūlymų katalonai gali sulaukti iš Anglijos.

Atsisveikinimui rengiasi ir Miralemas Pjaničius, kuris atvirai kalba, kad jo persikėlimas iš „Juventus“ buvo didelė klaida. Jis norėtų sugrįžti į Italijos klubą, kur į vyriausiojo trenerio pareigas sugrįžo Massimiliano Allegri.

Taip pat „Barcelona“ nori parduoti Philippe Coutinho, Samuelį Umtiti ir Matheusą Fernandesą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų