Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

Mike'as Tysonas | Scanpix nuotr.

 Bokso legenda Mike‘as Tysonas jau šį rudenį vėl žengs į ringą ir dalyvaus savo įkurtoje „legends Only League“ organizacijoje.

M.Tysonas į ringą sugrįžo praėjusių metų pabaigoje, kai savo pirmoje kovoje nuo 2005 m. susikovė su kitu legendiniu boksininku Roy Jonesu jaunesniuoju. Tai buvo parodomoji kova, kuri itin patiko 54-erių metų M.Tysonui. Iš karto po tos kovos M.Tysonas pripažino, kad dar kartą norės žengti į ringą, o dabar jau žinome galimą jo sugrįžimo datą.

Kalbėdamas su „MMAFighting“, M.Tysono treneris Rafaelis Cordeiro patvirtino, kad „Iron Mike“ pradeda treniruotis ir ruoštis sugrįžimui rugsėjo mėnesį.

„Mes tęsiame treniruotes. Jis yra atletas ir visada treniruojasi, tranko „letenas“ sporto salėje. Manau, kad kažką turėsime jau rugsėjį. Nežinau kas bus jo varžovas, nes jo įmonė „Legends Only League“ dirba dėl televizijos transliacijų, kad galėtų paskelbti tvarkaraštį, bet mes jau treniruojamės ir kovosime rugsėjį“, – sakė R.Cordeiro.

M.Tysonas neseniai atskleidė, kad buvo kalbėta apie revanšą su buvusiu varžovu Lennoxu Lewisu ir ši kova tikrai gali įvykti. Taip pat yra šansas, kad M.Tysonas susikaus su Evanderiu Holyfieldu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų