Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

 Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Tiesa, po kovos internete pasklido vaizdo įrašas, kuriame matyti, jog po vieno iš F.Mayweatherio smūgių L.Paulas apsvaigo ir galbūt būtų kritęs bent į nokdauną, tačiau atsirėmė į amerikietį ir šis padėjo jam išstovėti ant kojų. Bent jau taip pasirodė internautams. Visgi, patį L.Paulą tokie fanų pasvarstymai įsiutino.

„Žinau, kas kalbama internete. Vienoje kovoje dalyje Floydas į mane pataikė ir aš šiek tiek į jį atsirėmiau. Žmonės iš šito vaizdo įrašo bando išpūsti „burbulą“ ir įrodinėja, kad Floydas mane nokautavo ir tada mane išlaikė ant kojų, kad kova nebūtų nutraukta. Užsikiškite ir nustokite diskredituoti tai, kas įvyko. Taip, Floydas pataikė į mane keletą gerų smūgių. Mano veidas po jų taip išsikreipdavo, kad pats būdavau tuo nustebęs, tačiau nė vienas iš tų smūgių manęs neapsvaigino, „neišjungė šviesų“ ir manęs nenokautavo. Jis manęs nelaikė, jis ieškojo būdų manę nokautuoti, bet to nesugebėjo padaryti. Tai buvo puiku“, - aiškino L.Paulas.

Panašu, kad jau artimiausiu metu F.Mayweatherio keliai gali susikirsti su L.Paulo broliu Jake‘u. Pastarasis vasaros pabaigoje turėtų susikauti su Tyronu Woodley, o F.Mayweatheris pastarajam jau pasiūlė savo pagalbą ir nori jį treniruoti. Beveik neabejojama, kad tokiu atveju F.Mayweatheris būtų arenoje, kai J.Paulas kausis su T.Woodley.

„Floydo atstovai man neseniai parašė žinutę ir pasiūlė padėti man pasiruošti kovai. Aišku, kad aš sutikau. Kodėl turėčiau atsisakyti galimybės pasitreniruoti su geriausiu visų laikų boksininku? Floydas yra mano bičiulis. Jau anksčiau kalbėjome, kad reikėtų kartu pasitreniruoti, todėl aš tikrai to neatsisakysiu“, - pasakojo T.Woodley.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų