Julia Avitela ir Julija Stoliarenko | Organizatorių nuotr.

Julia Avitela ir Julija Stoliarenko | Organizatorių nuotr.

 2020 m. rugpjūtį pagal pilnavertį UFC kontraktą pirmą kovą turėjusi 27-erių metų lietuvė Julija Stoliarenko (9-4-2) turėjo sugrįžti į narvą ir jau šių metų kovo mėnesį susikauti su 32-ejų metų amerikiete Julia Avila. Deja, tačiau svėrimuose pasirodžiusi J.Stoliarenko du kartus parkrito praradusi pusiausvyrą ir nors antruoju bandymu buvo užfiksuotas oficialus svoris, tačiau lietuvė svėrimų procedūrą paliko tik neštuvų pagalba ir jos kova buvo atšaukta.

Praėjus beveik trims mėnesiams buvo pranešta, kad J.Stoliarenko suteikiamas dar vienas šansas susikauti su J.Avila, o ši kova įvyks jau birželio 26-ą dieną.

Lietuvės ir amerikietės kova įvyks „UFC Fight Night“ turnyre, kurio pagrindinėje dvikovoje susikaus Cirylas Gane‘as (8-0) ir Alexanderis Volkovas (33-8).

J.Stoliarenko „The Ultimate Fighter“ realybės šou kaudavosi 145 svarų (65,8 kg) kategorijoje, tačiau UFC šiai kategorijai beveik neskiria dėmesio ir dažniausiai leidžia joje kautis tik čempionei Amandai Nunes su kuria nors pretendente į titulą. Ši svorio kategorija net neturi savo reitingo UFC ir Dana White‘as apskritai žada panaikinti moterų 145 svarų kategoriją, kai A.Nunes nebenorės ginti antrojo savo diržo.

J.Stoliarenko anksčiau panašių problemų dėl svorio metimo iki 135 svarų (61,2 kg) neturėjo, o ir po šios nelaimės paaiškino, kad svorio metimo procesas netgi klostėsi pernelyg gerai, nes svoris nukrito per greitai.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų