Gabrielius Zagurskas | E.Kniežausko nuotr.

Gabrielius Zagurskas | E.Kniežausko nuotr.

 Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ komandos vicekapitonas Gabrielius Zagurskas baigia profesionalaus futbolininko karjerą.

29-erių metų kėdainietis mėlynai baltų garbę gynė nuo 2019 metų sezono ir iki šiol klubo marškinėlius yra vilkėjęs 25 rungtynėse. Krašto gynėjo pozicijoje rungtyniavęs futbolininkas Kauno rajono ekipoje 2019 metų sezone pelnė 5 įvarčius. Paskutinį savo tikslų smūgį Gabrielius atliko šio sezono taurės rungtynėse Mažeikiuose.

Šią savaitę futbolininkas pranešė, jog profesionaliai futbolo žaisti nebesiruošia ir atsisveikino su komanda.

„Šis sprendimas neatėjo staiga, pastaruoju metu po rungtynių ir treniruočių jaučiausi išties prastai. Savo karjeros metu turėjau labai daug traumų, kurios manęs neaplenkė ir šį bei praeitą sezoną. Kurį laiką jau nebejaučiau malonumo, vien neigiamos emocijos, todėl šis sprendimas ilgai brandintas ir šeima norėjo, jog baigčiau.

Norėčiau labai padėkoti klubo direktoriui Dainiui ir sporto direktoriui Giedriui, kurie po praeito sezono, kurį praktiškai visą praleidau dėl traumos, suteikė šansą įrodyti savo vertę ir šiais metais. Ačiū ir visam trenerių štabui, personalui, kurie visi atlieka savo darbą profesionaliai ir yra verti pagarbos. Didžiausią ačiū tariu savo komandos draugams su kuriais turėjome gerą laiką, kurie suteikdavo gerų emocijų. Sėkmės jiems, vieną ištikimiausių sirgalių Jūs jau turite!”, – kalbėjo G. Zagurskas.

Gabrielius Zagurskas | E.Kniežausko nuotr.

Gabrielius Zagurskas | E.Kniežausko nuotr.

Savo futbolininko karjeros pirmuosius žingsnius Gabrielius žengė 2006 metais Nacionalinėje futbolo akademijoje, vėliau atstovavo Herfölge Boldklub U19 ir HB Köge U19 (Danija) komandoms. Grįžęs į Lietuvą rungtyniavo savo gimtojo miesto klubuose – „Lifosa“ ir „Nevėžis“.

Savo debiutą aukščiausioje šalies lygoje futbolininkas pažymėjo 2012 metais atstovaudamas Klaipėdos „Atlantui“. 2013 metų sezone G. Zagurskas ragavo legionieriaus duonos Graikijoje ir rungtyniavo Dotieas Agia F.C. ekipoje. 2014-2017 metų sezonus žaidėjas praleido Utenos „Utenyje“, o atvykdamas į FC „Hegelmann Litauen“ gretas spėjo parungtyniauti „Kauno Žalgiryje“ ir Islandijoje.

Nuo futbolo Gabrielius nutolti neketina – jis ir toliau treniruos vaikus Kauno futbolo mokykloje „Fortūna“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų