Tomas Švedkauskas ir Simas Stankus | Organizatorių nuotr.

Tomas Švedkauskas ir Simas Stankus | Organizatorių nuotr.

 „Radiocentre“ dirbantis Simas Stankus – visų sporto šakų fanas. Rytais prie pulto dirbantis vyras vakarais stebi Čempionų ir Deimantinę lygas, domisi NBA atkrintamosiomis, LKL finalais. Simas lengvai atskiria kanoją nuo baidarės, supranta, kas yra omniumas ir kuo žavus „padkatas“.

Simas į darbą važiuoja dviračiu, dažnai – pasipuošęs Lietuvos futbolo rinktinės marškinėliais. Valdo Ivanausko, Edgaro Jankausko, Deivido Šembero vardai jam kelia šiurpuliuką. Šiurpą keliančių pavardžių sąrašą šviežiai papildė dar vienas asmuo – Lietuvos vyrų futbolo rinktinės vartininkas Tomas Švedkauskas.

Artėjant rungtynėms su Ispanija S. Stankus išbandė savo jėgas prieš T. Švedkauską nuo 11 metrų žymos. Vyrai į vienas kito ginamus vartus apsikeitė 10 smūgių serijomis.

 „Iki dvikovos su Tomu tikėjau, kad kažkur širdy esu atletas. Minu dviratį, kilnoju hantelius, vis mažiau valgau nesveiko maisto. Tačiau patirtis LFF stadione parodė, kad traukinukas važiuoja ne į tą pusę. Nežymiai pralaimėjau. Į dvikovą atvykau dviračiu. Jaučiausi pavargęs. Jokio masažo ar maisto derinimo. Neturėjau vartininko pirštinių. Saulė akino. O dar tas Tomo trashtalk‘as. Aplinkybės sugulė man nepalankiai, dėl to toks ir rezultatas,“- po dvikovos kalbėjo „Radiocentro“ laidos „Geras rytas“ vedėjas Simas.

„Simas pradžioje įsūdė porą gerų įvarčių. Manau, turi perspektyvų... sekmadienio lygoje,“- varžovą nedaugžodžiaudamas įvertino T. Švedkauskas.

S. Stankus Lietuvos rinktinės vartininkui iš 10 bandymų įsūdė 2 įvarčius. T. Švedkauskas radijo laidų vedėjui atsakė 10 iš 10 tikslių smūgių.

Lietuvos ir Ispanijos dvikova – šiandien 21:30 val.

Simo ir Tomo dvikovą pamatykite čia:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų