Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

  Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova. Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nebuvo skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

JAV ši kova buvo transliuojama per „Showtime“ sukurtą „pay-per-view“ platformą. Transliacija kainavo beveik 50 JAV dolerių (49,99). Didžiojoje Britanijoje transliacijos kaina „Sky Sports“ prenumeratoriams siekė 16,95 svaro (24 JAV doleriai).

Nepaisant ne pigių transliacijų, jas pirko ir žiūrėjo milijonai žmonių visame pasaulyje, o kovotojai už šį pasirodymą susižers aštuonženkles sumas.

Nors UFC prezidentas Dana White‘as yra senas bokso gerbėjas, tačiau dabartinės tendencijos, kai bokso kovoje susiduria „youtube“ įžymybės ar kitoks žvaigždės, jo nežavi.

Nuo tada, kai Jake‘as ir Loganas Paulai tapo kovinio sporto superžvaigždėmis, D.White‘as niekada apie juos gražiai neatsiliepė ir nenorėtų jų matyti UFC organizacijoje.

Kalbėdamas apie L.Paulo ir F.Mayweatherio kovą, D.White‘as taip pat nepakeitė savo nuomonės.

„Tai nebuvo suknistas boksas“, – „UFC Arabia“ sakė D.White‘as. „Kaip jau sakiau anksčiau, visada bus tokių dalykų rinka. Visada atsiras žmonių, norinčių sumokėti 50 JAV dolerių, kad galėtų pažiūrėti tokius dalykus. Tai toli nuo to, ką darome mes“.

Pagalvokite apie tai: įsivaizduokite, jeigu Kim Kardashian norėtų kovoti su Amanda Nunes. Kokia tai didelė kova būtų? Tai būtų milžiniška. Tai būtų didžiausias renginys istorijoje“.

Nors ringe žiūrovai išvydo vieną geriausių boksininkų istorijoje, tačiau, pasak D.White‘o, tai nuvilia, kaip ir daugelis didžiausių bokso kovų. Štai kodėl jis stengiasi atskirti UFC nuo bokso, nes D.White‘as tikisi gerbėjams surengti geras kovas, kad ir kas varžytųsi tą naktį.

„Tai būtent tai, koks boksas visada ir buvo“, – sakė D.White‘as. „Jie kuria tą energiją aplink kovą, jog pradedi galvoti, kad tai yra įdomu. O tada žiūri ją, bet galiausiai išjungi televizorių ir eini galvodamas, kad sugaišai dar vieną vakarą žiūrėdamas boksą, nors galėjai padaryti kažką kito. Niekada nenoriu, kad žmonės taip jaustųsi žiūrėdami mūsų kovas.

Turime gerbėjų, kurie prieš turnyrą gali sakyti, kad jis neįdomus ar panašiai. Tačiau tuomet jie pasižiūri tą turnyrą ir pamato, kad jis buvo neįtikėtinas. Gauni dvi, tris ar keturias puikias kovas, kurių nesitikėjai. Kai tu išjungti televizorių, tu džiaugiesi, kad tai žiūrėjau. Tai produktas, kurį aš parduodu“.

Nepaisant to, kad D.White‘as nėra sužavėtas tokiais bokso renginiais, tačiau teigė, kad tiek F.Mayweatheris, tiek L.Paulas yra verti uždirbtų pinigų, nes jie suranda kvailius.

„Klausykite, jeigu radai pakankamai kvailų žmonių, kurie mokėtų tokius pinigus, tu nusipelnai tų kvailių pinigų. Tie vyrukai išėjo ir kovotojo, o tu mokėjai 50 JAV dolerių, jie nusipelno šių pinigų, nes tu esi kvailys“, – sakė D.White‘as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų