Lietuvos rinktinė sutriuškinta Ispanijos jaunimo (77)

2021.06.08 23:34
Ispanijos U-21 – Lietuvos rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Ispanijos U-21 – Lietuvos rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Antradienį Ispanijoje vykusiose draugiškose rungtynėse LIetuvos rinktinė 0 – 4 nusileido Ispanijos U-21 rinktinei.

Lietuvos rinktinė turėjo susikauti su Euro 2020 čempionatui besiruošiančia pagrindine Ispanijos komanda, tačiau dėl Sergio Busquetso teigiamo koronaviruso testo žaidėjai karantinavosi iki antro neigiamo testo ir buvo nuspręsta, kad prieš Lietuvą stoja Luiso De la Fuente treniruojama Ispanijos U-21 rinktinė.

Nuo pat susitikimo pradžios savo žaidimą diktavo ispanai, kurie jau 3-ią minutę po Hugo Huillamono tikslaus smūgio iš vidutinio atstumo išsiveržė į priekį 1 – 0. Praėjus dvidešimčiai minučių Brahimas Daizas iš dešiniojo kampo visiškai laisvas pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą bei padidino ispanų pranašumą iki dviejų (2 – 0). Pirmame kėlinyje ispanai turėjo dar bent kelias puikias progas padidinti pranašumą, tačiau Marko Beneto smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė Tomas Švedkauskas, o kėlinio pabaigoje T.Švedkauskas dar kartą gelbėjo nuo pavojingo ispanų išpuolio.

Antrame kėlinyje laisvą smūgį atlikęs Juanas Miranda įmušė trečią ispanų įvartį, o 72-ą minutę E.Girdvainį pergudravęs Javi Puado padidino pranašumą iki keturių.

Rungtynių pabaigoje vienas iš Ispanijos U-21 rinktinės žaidėjų patyrė traumą, tačiau ispanai buvo išnaudoję jau visus keitimus, todėl keletą minučių jie žaidė turėdami vienu žaidėju mažiau. Visgi lietuviams pasižymėti nepavyko ir rezultatas liko nepakitęs.

Ispanija U-21 – Lietuva rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Ispanija U-21 – Lietuva rungtynių statistika | „Scoreboard“ statistika

Primename, kad Lietuvos rinktinė šiais metais įklimpo į pralaimėjimų liūną ir per šešerias rungtynes nėra laimėjusi nei vienų. 2021 m. lietuviai pralaimėjo Kosovui, Šveicarijai, Italijai, Estijai, Latvijai ir dabar jau Ispanijos U-21 rinktinei.

Kitos Lietuvos rinktinės rungtynės vyks jau tik rudenį, pasaulio čempionato atrankoje.

Rungtynių eiga:

92' Rungtynės baigėsi.

90' Pridedamos 2 minutės.

87' Vienas iš Ispanijos rinktinės žaidėjų patyrė traumą, o kadangi ispanai išnaudojo visus keitimus, dabar žais mažumoje.

74' Dar daugiau keitimų: ispanų gretose vietoje Gonzalo Villaro – Franas Beltranas, o Lietuvos rinktinėje – vietoje A.Novikovo – E.Dubickas.

72' ĮVARTIS. Pergudravęs E.Girdvainį, Javi Puado įmuša ketvirtąjį ispanų įvartį.

71' Keitimas: vietoje Pauliaus Golubicko – Tautvydas Eliošius, o vietoje Domanto Šimkaus – Justas Lasickas.

68' Ispanai keičia vartininką Alvaro Fernandezą – Josepu Martinezu.

62' Vietoje Ovidijaus Verbicko – Martynas Dapkus, o vietoje Sauliaus Mikoliūno – Vytas Gašpuitis.

56' ĮVARTIS! Laisvą smūgį atlikęs Juanas Miranda muša trečią ispanų įvartį.

50' O.Verbickas už smūgį alkūne M.Garciai į nosį baudžiamas geltona kortele. Ispanui buvo pralietas kraujas, o jį keičia Javi Puado. Taip pat ispanai vietoje Martino Zubimendi į aikštelę leidžia Javi Puado,.

45' Įvyko pirmieji keitimai: Lietuvos rinktinėje vietoj F.Černycho į aikštelę leidžiamas Deimantas Petravičius, o Ispanijos komandoje vietoje J.Miranda – M.Cucurella bei vietoje A.Pozo – O.Gilas.

45' Prasideda antrasis kėlinys.

45' Baigėsi pirmasis kėlinys.

Ispanijos U-21 – Lietuvos pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

Ispanijos U-21 – Lietuvos pirmojo kėlinio statistika | „Scoreboard“ statistika

45+2' F.Černychas užsidirba geltoną kortelę.

39' T.Švedkauskas ir vėl gelbsti Lietuvos rinktinę nuo dar vienos pavojingos ispanų atakos.

34' Pirmasis kampinis prie Ispanijos rinktinės vartų, tačiau galva smūgiuotas Edvino Girdvainio kamuolys skrieja gerokai virš vartų.

30' Markas Benetas baudos aikštelėje laiko varžovą ir yra skiriamas 11 metrų baudinys. Visgi jį atremia nepriekaištingai sužaidęs T.Švedkauskas.

25' Vandens pertraukėlė. Ispanijoje šiuo metu yra maždaug 34 laipsniai karščio, todėl žaidėjams suteikiama proga atsipūsti.

24' ĮVARTIS. Brahimas Diazas iš dešiniojo kampo pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padidino ispanų pranašumą iki dviejų.

3' ĮVARTIS. Ispanai užgulė lietuvių vartus ir jau trečią minutę A.Novikovas palei kraštą praleido vieną iš varžovų, o rikošetu atšokęs kamuolys pateko tiesiai prie 21-erių metų gynėjo Hugo Guillamono, kuris tiksliu smūgiu iš vidutinio atstumo nuginklavo Lietuvos rinktinės vartininką Tomą Švedkauską.

1' Ispanai atlieka pirmą smūgį, tačiau jis skrieja šalia vartų.

0' Rungtynės prasideda.

Startinės sudėtis:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PASAULIO TAURĖS 2022 SPĖLIONĖ