Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

  Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova.

Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nėra skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

Panašu, kad tai galėjo būti paskutinis kartas, kai ringe mes išvydome F.Mayweatherį.

Buvęs daugkartinis bokso pasaulio čempionas profesionaliai iš bokso pasitraukė 2017 m., kai iškovojo 50-ą karjeros pergalę, įveikęs buvusį UFC dviejų svorio kategorijų čempioną Conorą McGregorą. Nuo to laiko F.Mayweatheris dalyvavo dvejose parodomosiose kovose – prieš japonų kikboksininką Tenshiną Nasukarą ir dabar prieš L.Paulą.

F.Mayweatheris sako, kad ateityje tikrai nebebus grįžta į profesionalų boksą, o galbūt jo nebeišvysime ir parodomosiose kovose.

„Esu pasitraukęs iš bokso“, – tvirtino F.Mayweatheris. „Jau anksčiau esu sakęs, kad tikrai pasitraukiau iš bokso sporto. Nėra lengva, net ir tokioje kovoje. Dieną treniruojiesi, tuomet turi keletą laisvų dienų, vėl dieną treniruojiesi, tačiau turi vėl dvi dienas ilsėtis, nes tu esi jau amžiuje. Nekalbu apie smūgius į galvą ar panašiai, tačiau tiesiog boksas ir tiesiog sporto karjeros laikotarpis yra labai sunkus kūnui, kuris jį išvargina. Į profesionalų boksą tikrai negrįšiu, o ar rengsiu parodomųjų kovų? Tikriausiai ne“.

Daugelis nustebo, kad F.Mayweatheris negalėjo nokautuoti L.Paulo, kuris prieš tai turėjo tik vieną parodomąją kovą. 26-erių metų „youtuberis“ tikrai būtų įveiktas taškais, tačiau jis atlaikė geriausius boksininko smūgius ir išgirdo paskutinį raundo pabaigą skelbiantį gongą.

F.Mayweatheris sako pajutęs, kad amžius pagaliau jį pasivijo ir nemano, kad pasirodė taip gerai, kaip anksčiau.

„Aišku, būdamas tokio amžiaus aš neketinu pasirodyti taip lyg man būtų 19 metų“, – aiškino F.Mayweatheris. „Aš to ir neturiu daryti. Ar mano plaukai amžinai bus juodi? Žinoma, kad ne, jie taps pilki. Aš tai suprantu, tai gyvenimo dalis. Ar galėsiu kovoti taip, kaip kovojau su Diego Corralesu ar Arturo Gatti? Žinoma, kad ne, bet aš tai suprantu“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų