F.Mayweatherį nustebinęs L.Paulas prieš vieną geriausių boksininkų istorijoje išgyveno visus aštuonis raundus VIDEO (25)

2021.06.07 07:12
Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

Floydas Mayweatheris ir Loganas Paulas | Scanpix nuotr.

  Floridoje įvyko vieno geriausių boksininkų istorijoje 44-erių Floydo Mayweatherio ir „youtube“ žvaigždės 26-erių Logano Paulo parodomoji kova.

Nors beveik niekas to nesitikėjo, tačiau L.Paului pavyko išgyventi visus aštuonis raundus. Techniškai šioje kovoje nugalėtojas nėra skelbiamas, tačiau kovotojai galėjo užbaigti kovą nokautu.

L.Paulas išnaudojo savo ūgio ir 15 kg pranašumą, kad išvengtų F.Mayweatherio pavojingiausių atakų, nors kelis sykius jis praleido ir tikrai stiprių legendinio boksininko smūgių.

„Nenoriu, kad kas nors man dar kartotų, jog kažkas yra neįmanoma“, – po kovos sakė L.Paulas. „Faktas, kad aš esu čia su vienu geriausių visų laikų boksininkų, įrodo, jog šansų turi visi. Aš einu dešinėj, kai kiti eina kairėn. Esu netradicinis ir nepriklausomas. Kiekvienas gali turėti šansą padaryti puikių dalykų gyvenime ir noriu, kad tai žinotų“.

Savo ruožtu, F.Mayweatheris išreiškė pagarbą L.Paului, kad šis parodė tvirtumą ir suteikė jam sunkesnę kovą, nei jis tikėjosi.

„Man buvo smagu“, – sakė F.Mayweatheris. „Reikia suprasti, kad man nebe 21-eri. Smagu pajudėti su šiais jaunais vyrukais. Puikūs jauni kovotojai. Jis buvo geresnis, nei aš galvojau, kad bus. Jis kietas ir stiprus konkurentas. Buvo gera ir smagu. Šį vakarą buvau jo nustebintas, bet man buvo linksma“.

Pirmame raunde L.Paului sekės geriausiai, jis iš karto užsiėmė ringo vidurį bei spaudė F.Mayweatherį, kuris atrodė, kad jaučiasi gerai nebūdamas aktyvesniu kovotoju. Raundo pabaigoje L.Paulas dar sugebėjo atlikti keletą stipresnių smūgių, tačiau nuo to laiko „youtube“ žvaigždė ėmė vis labiau pavargti, tuo tarpu F.Mayweatheris didino spaudimą, šypsojosi ir nevengė įvairių kalbų.

F.Mayweatheris kontroliavo likusius šešis raundus ir nors atliko keletą didelių smūgių, tačiau nesugebėjo nokautuoti L.Paulo.

Septintame raunde tiek F.Mayweatheris, tiek L.Paulas neparodė kažko išskirtinio, o teisėjas Samuelis Burgosas įspėjo abu boksininkus. Visgi per 3 minutes nei vienas kovotojas reikšmingų smūgių nepataikė.

Abu kovotojai bendrai sudėjus atliko vos 73 reikšmingus smūgius, iš kurių didžioji dalis priklausė F.Mayweatheriui.

F.Mayweatheris liko atviras ateities parodomosioms kovoms ir galbūt net dvikovai su L.Paulo broliu Jake'u Paulu, tuo tarpu L.Paulas šypsojosi pridurdamas, kad galbūt ateityje gali būti numatoma revanšinė kova.

Pasak F.Mayweatherio, jis užsitikrino mažiausiai 30 mln. JAV dolerių. Viso jis tikisi uždirbti tarp 50 – 100 mln. JAV dolerių.

Paskutinį kartą F.Mayweatheris kovojo 2017 m., kai nugalėjo buvusį UFC čempioną Conorą McGregorą ir iškovojo 50-ą karjeros pergalę. Tiesa, jis dar turėjo parodomąją kovą 2018 m. Naujųjų metų išvakarėse, kai nokautavo japoną Tenshiną Nasukawą.

L.Paulas iki šiol tik kartą kovojo profesionaliai, kai 2019 m. lapkritį teisėjų sprendimu pralaimėjo reperiui KSI.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS