Lewisas Hamiltonas | „Twitter“ nuotr.

Lewisas Hamiltonas | „Twitter“ nuotr.

 Sekmadienį Baku miesto trasoje surengtos dramatiškos 6-osios „Formulės 1“ sezono lenktynės – Azerbaidžano GP.

Pirmą kartą šiame sezone lenktynes be taškų baigė britas Lewisas Hamiltonas. „Mercedes“ lyderis likus 2 ratams bandė lenkti meksikietį Sergio Perezą („Red Bull“) ir pakilti į pirmą vietą, tačiau vietoj to, kad pasuktų į posūkį, pralėkė tiesiai. Tuo metu lenktynės buvo ką tik pratęstos, todėl L.Hamiltonui reikėjo laukti, kol pro jį pravažiuos visi pilotai. Britas prarado labai daug laiko ir neteko galimybės kovoti dėl taškų.

Lewiso Hamiltono nesėkmė:

„Kai bandžiau lenkti Checo, turbūt paliečiau tą mygtuką, kuris iš esmės išjungė stabdžius, todėl ir pralėkiau tiesiai. Tiesą pasakius, net nepajaučiau, kad kliudžiau tą mygtuką. Visą savaitgalį sunkiai dirbome, tikrai padarėme didelį progresą ir galėjome pasiekti puikų rezultatą. Ėjau „va bank“ ir atidaviau visas jėgas, todėl tokį galutinį rezultatą labai sunku priimti. Labai atsiprašau visų vyrų ir moterų, dirbančių mūsų komandoje. Jie sunkiai dirbo dėl tų taškų. Mes atsitiesime ir grįšime stipresni. Maxui šiose lenktynėse irgi labai nepasisekė. Tai tiesiog buvo vienas iš tų etapų, kuriame nuo mūsų nusisuko fortūna“, - sakė L.Hamiltonas.

Brito klaidą pripažino ir „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas: „Jis palietė specialų mygtuką, po kurio pasikeitė stabdžių balansas. Po to mygtuko paspaudimo sustabdyti bolidą laiku nebebuvo įmanoma.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų