Seidas Visinas | Organizatorių nuotr.

Seidas Visinas | Organizatorių nuotr.

 Iš Etiopijos kilęs ir „AC Milan“ futbolo akademijoje treniravęsis 20-metis Seidas Visinas savo namuose rastas be gyvybės ženklų.

Po vaikino pasitraukimo iš šio pasaulio buvo paviešintas dar 2019 m. jo rašytas laiškas, kuriame jis užsiminė apie tai, kaip dažnai jam tenka susidurti su rasizmu Italijoje. S.Visinas prisiminė, kaip pagyvenusi moteris atsisakė būti aptarnauta restorane S.Visino tik todėl, kad jis buvo juodaodis.

S.Visiną po mirties prisiminė „AC Milan“ žvaigždė Gianluigi Donnarumma. Jis akademijos laikais gyvendavo viename kambaryje su etiopu.

„Kai tik atvykau į Milaną, iš karto susipažinai su Seidu. Gyvenome kartu viename kambaryje. Nuo to laiko jau praėjo keleri metai, bet aš tikrai nepamiršiu jo šypsenos ir to džiaugsmo gyvenimu, kuriuo jis dalindavosi su visais. Jis buvo geras mano bičiulis“, - sakė G.Donnarumma.

Tuo tarpu Claudio Marchisio pažėrė kritikos savo šaliai: „Negaliu įsivaizduoti, ką jautė Seidas, bet man akivaizdu, kad šalis, kurį pastūmi vaikiną tokiam dalykui, tiesiog susimovė. Pagalvokite apie šitą istoriją prieš rašydami dar vieną kvailą rasistinį juokelį internete. Mes visi esame šiek tiek nevykę.“

S.Visinas „AC Milan“ akademiją paliko 2016 m. Nuo tada jis dėmesį sutelkė į mokslus.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

Psichologinė pagalba | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų