Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate keturios Lietuvos įgulos pateko į pusfinalį

2021.06.03 18:35
Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Sauliaus Čirbos nuotr.

Ričardas Nekriošius ir Andrejus Olijnikas | Sauliaus Čirbos nuotr.

 Poznanėje (Lenkija) ketvirtadienį prasidėjo Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Pirmąją dieną startavo ir 4 Lietuvos įgulos.

Netoli tiesioginio kelialapio į A finalą buvo Simonas ir Mindaugas Maldoniai. Jie vyrų dviviečių baidarių 500 m rungties antrajame atrankos plaukime finišavo antri (1:33.608 min.) ir plauks pusfinalyje. Tiesiai į finalą pateko baltarusiai Vladislavas Litvinovas ir Dmitrijus Natynčykas (1:32.318).

Vyrų dviviečių kanojų 500 m rungties antrąjį atrankos plaukimą Henrikas Žustautas ir Ilja Davidovskij baigė ketvirti (1:51.143) ir taip pat dalyvaus pusfinalyje. Nuo lyderių trejeto ir tiesioginio kelialapio į A finalą lietuvius skyrė kiek mažiau nei 3 sek.

Pusfinalyje plauks ir Ričardas Nekriošius su Andrejumi Olijniku. Jie buvo penkti vyrų dviviečių baidarių 1000 m rungties pirmajame atrankos plaukime (3:28.145). Nuo tiesioginio bilieto į A finalą juos skyrė kiek daugiau nei sekundė.

Daugiausiai vargo atrankoje turėjo Vadimas Korobovas, kuris vyrų vienviečių kanojų 1000 m rungties pirmąjį atrankos plaukimą baigė 8-as (4:27.909). Tik po antrojo plaukimo paaiškėjo, kad jame 8-ą vietą užėmęs moldavas Mihai Chihahia (4:40.438) buvo lėtesnis už lietuvį, todėl V.Korobovas pateko į pusfinalį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų