„BKI ZOOM“: išskirtinis projektas apie baidarių ir kanojų irklavimą leis pažinti sportinę „virtuvę“ I epizodas

2021.06.02 14:43
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
BKI ZOOM | Sportas.lt nuotr.

BKI ZOOM | Sportas.lt nuotr.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė išvyko į Poznanėje (Lenkijoje) ketvirtadienį prasidėsiantį Europos čempionatą.

Į Lenkiją išvyko 11 sportininkų, kurie varžysis 9 skirtingose rungtyse: olimpinėje vienvienčių baidarių 200 m rungtyje startuos Mindaugas Maldonis, dviviečių baidarių 200 m rungtyje dalyvaus Arturas Seja ir Ignas Navakauskas, dviviete baidare 500 m rungtyje – Mindaugas ir Simonas Madonis, keturvietė baidarė 500 m distancijoje – Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, I.Navakauskas ir S.Maldonis, dviviete baidare 1000 m rungtyje – Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius, vienvietę kanoją 200 m rungtyje irkluos Henrikas Žustautas, vėliau sprinte startuosiantis dviviete kartu su Vadimu Korobovu. H.Žustautas irkluos ir dviviete 500 m distanciją su Ilja Davidovskiu, o V.Korobovas varžysis vienviete 1000 m rungtyje.

Sportas.lt pristato išskirtinį projektą „BKI ZOOM“ ir siūlo susipažinti artimiau su baidarių ir kanojų irkluotojų varžybine kasdienybe.

Kone kasdien sportas.lt pristatys naują „BKI ZOOM“ epizodą, pirmasis – paskutinės sportininkų treniruotės ir nuotaikos prieš išvyką į Lenkiją.

BKI ZOOM, Poznan Edition, I epizodas:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų