„BKI ZOOM“: išskirtinis projektas apie baidarių ir kanojų irklavimą leis pažinti sportinę „virtuvę“ I epizodas

2021.06.02 14:43
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
BKI ZOOM | Sportas.lt nuotr.

BKI ZOOM | Sportas.lt nuotr.

Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė išvyko į Poznanėje (Lenkijoje) ketvirtadienį prasidėsiantį Europos čempionatą.

Į Lenkiją išvyko 11 sportininkų, kurie varžysis 9 skirtingose rungtyse: olimpinėje vienvienčių baidarių 200 m rungtyje startuos Mindaugas Maldonis, dviviečių baidarių 200 m rungtyje dalyvaus Arturas Seja ir Ignas Navakauskas, dviviete baidare 500 m rungtyje – Mindaugas ir Simonas Madonis, keturvietė baidarė 500 m distancijoje – Aurimas Lankas, Edvinas Ramanauskas, I.Navakauskas ir S.Maldonis, dviviete baidare 1000 m rungtyje – Andrejus Olijnikas ir Ričardas Nekriošius, vienvietę kanoją 200 m rungtyje irkluos Henrikas Žustautas, vėliau sprinte startuosiantis dviviete kartu su Vadimu Korobovu. H.Žustautas irkluos ir dviviete 500 m distanciją su Ilja Davidovskiu, o V.Korobovas varžysis vienviete 1000 m rungtyje.

Sportas.lt pristato išskirtinį projektą „BKI ZOOM“ ir siūlo susipažinti artimiau su baidarių ir kanojų irkluotojų varžybine kasdienybe.

Kone kasdien sportas.lt pristatys naują „BKI ZOOM“ epizodą, pirmasis – paskutinės sportininkų treniruotės ir nuotaikos prieš išvyką į Lenkiją.

BKI ZOOM, Poznan Edition, I epizodas:

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų