Darius Maskoliūnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Darius Maskoliūnas | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

 Prabėgusios savaitės buvo kupinos įvykių. Sąmoningai nelindome į Eurolygos ar Čempionų daržus, tačiau žvilgtelėjome į artimesnius vandenis bei šešis, mūsų nuomone, aktualius įvykius sudėjome į „Cbet. TOP6“ lentynėles. Šįsyk dėmesys skirtas krepšiniui, futbolui ir plaukimui.

Lietuvos futbolo rinktinė birželio 1 – ąją pradeda kovą dėl Baltijos taurės, o rinktinės lyderis Arvydas Novikovas dar nežino, kur žais būsimame sezone. Kontraktas yra, tačiau antroji Turkijos lyga nevilioja.

„Sutartis dar galioja dvejus metus, bet reikia suprasti, kad kai pasirašinėjau kontraktą, klubas dar buvo aukščiausioje Turkijos lygoje. Ar klubas suinteresuotas mane pasilikti, dar nežinau, bet tikrai žinau, kad visi fanai nori, jog likčiau. Kol kas neaišku, kaip viskas baigsis. O dabar visos mintys apie Lietuvos rinktinę. Darysime viską, kad Baltijos taurę sugrąžintumėm į Lietuvą“, - sakė A.Novikovas.

Lietuviškame futbolo pasaulyje, prieš patirdamas sunkią traumą, greičiausią įvartį A lygoje pelnė Gratas Sirgėdas. Jam su komandos draugais iš „Kauno Žalgirio“ užteko dvylikos sekundžių, kad kamuolys atsidurtų Marijampolės „Sūduvos“ vartų tinkle.

„Atlikome sutartą įžaidimą nuo vidurio aikštės ir su Rudinilsono, Egidijaus (Vaitkūno) ir Deivido (Šešplaukio) pagalba, kamuolys atsidūrė tiesiai man po kojomis, tai man beliko jį pasiųsti į vartus. Džiaugiamės jau šešioliktą sekundę – keistas, bet smagus jausmas ir pagalvojau, kad tokio greito įvarčio dar nesu niekada įmušęs“, - sakė G.Sirgėdas.

Krepšinio pasaulyje dėmesio sulaukė Igno Vaitkaus istorija. Utenos „Juventus“ krepšininkas pusfinalio seriją norėjo iškeisti į dalyvavimą trijulių atrankoje į olimpines žaidynes. Galiausiai, dėl traumos nei pats I.Vaitkus nežaidė, nei rinktinė iškovojo tai, ko norėjo. Vis tik, šioje istorijoje keisčiausias pasirodė pats sprendimas išleisti žaidėją tuomet, kai komanda, nors ir neturėdama daug šansų, kovoja dėl patekimo į nacionalinio čempionato finalą.

„Ar tai normalu, ar ne, aš vertinti negaliu. Galbūt, nenormalu, kad klube yra nesusitariama kaip turėjo būti. Šitą dalyką labai aiškiai apibrėžia išankstinis susitarimas“, - komentavo treneris Rūtenis Paulauskas.

Trenerio paklausėme ir apie Dariaus Maskoliūno pasirinkimą. Atsakymas nenustebino – R.Paulausko nuomone, D.Maskoliūnas pasirinko visus šiai dienai geriausius krepšininkus.

„Manau, kad pasirinkti visi, kurie gali padėti rinktinei. Jei pradėsi galvoti, kad kažkas iškris, tai prarasi komandos formavimo koncepciją. O jei ir iškris, atsiras, kas tuos žmones pakeičia jau esantys komandoje“, - sakė R.Paulauskas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų