Olandų triumfas prieš amerikiečius | FIBA nuotr.

Olandų triumfas prieš amerikiečius | FIBA nuotr.

 Grace (Austrija) sekmadienį baigėsi olimpinis 3x3 krepšinio atrankos turnyras, kuriame kelialapius į Tokijo olimpiados vyrų turnyrą iškovojo Nyderlandų, Lenkijos ir Latvijos rinktinės.

Netikėtai už borto liko dabartiniai pasaulio čempionai amerikiečiai. JAV rinktinė jau ketvirtfinalyje 16:21 krito prieš Nyderlandus. Amerikiečių nebus paskutiniame atrankos turnyre, nes jame pagal reitingą buvo atrinktos tų šalių rinktinės, kurios tradiciniame krepšinyje nepateko į 2012 m. ir 2016 m. olimpiadas.

Po pergalės prieš JAV užsivedę Nyderlandai pusfinalyje 21:13 nepaliko vilčių prancūzams ir taip užsitikrino kelialapį į Tokiją. Kitame pusfinalyje lenkai 20:18 palaužė latvių pasipriešinimą ir taip pat pateko į olimpiadą.

Paskutinio šio turnyro olimpinio kelialapio savininkai išaiškėjo mažajame finale. Jame mūsų kaimynai latviai 21:15 įveikė prancūzus ir iškopė į olimpines žaidynes. Tuo tarpu prancūzai dėl tos pačios priežasties kaip ir JAV jau prarado visus šansus patekti į Tokijo olimpiadą.

Tokijo olimpiados vyrų 3x3 krepšinio turnyre dalyvaus Japonija, Kinija, ROC (Rusijos olimpinis komitetas), Serbija, Lenkija, Nyderlandai ir Latvija. Dėl paskutinio likusio kelialapio turėtų kovoti Vengrija, Mongolija, Slovėnija, Belgija, Ukraina ir Rumunija.

Moterų turnyre į olimpiadą jau pateko ROC, Kinija, Mongolija, Rumunija, JAV, Prancūzija ir Japonija. Dėl paskutinio kelialapio kovos Vengrija, Iranas, Nyderlandai, Italija, Taivanas ir Estija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų