Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas tiesioginėje „instagram“ transliacijoje ištarė keletą skambių frazių, kalbėdamas apie karjerą baigusį dagestanietį Chabibą Nurmagomedovą.

„Chabibas yra UFC projektas. Akivaizdu, kad toje organizacijoje jis sutriuškintų visus, bet vis dar neatsakytas klausimas, ar jis visus sutriuškintų iš „Akhmat“ klubo? Esu pasiruošęs sumokėti bet kokią pinigų sumą, kad Chabibas dalyvautų ACA turnyre ir mes pažiūrėtume, ar čia jis ką nors sutriuškintų. Galiu jam sumokėti daugiau nei jis gaudavo UFC, jei tik jis sutiktų kautis ACA turnyre prieš mūsų kovotoją. Pažiūrėtume, kas tada laimėtų“, - rėžė R.Kadyrovas.

Paties Ch.Nurmagomedovo, kalbėjusio su „Match TV“, tokie žodžiai nesujaudino: „Nemanau, kad turėčiau kažkaip į tai reaguoti. Kiekvienas žmogus turi savo nuomonę. Aš Kadyrovo transliacijos nemačiau, tiesiog perskaičiau, ką jūs parašėte. Kodėl Jūs tai laikote kažkokiu sensacingu pareiškimu? Juk jis mane pavadino čempionu, o dėl pasakymo, kad aš esu UFC projektas, tai nežinau, kur jūs čia matote įžeidimą. Aš čia nematau jokio įžeidimo.“

„Klausimai apie mano sugrįžimą niekada nesibaigs, bet geriau to nelaukite, nes tektų laukti labai ilgai. Man tai tiesiog nebeįdomu. Kodėl turėčiau toliau kovoti? Aš jau pavargau. Taip, treniruotėse mes dar pasikauname, bet kam man eiti į areną ir ten kovoti? Ką man dar liko įrodyti? Kam man eiti į narvą? Uždirbti pinigų? Man tai jau nebeįdomu“, - „RIA Novosti“ sakė Ch.Nurmagomedovas.

Dagestanietis taip pat įvertino Chamzato Čimajevo pasisakymus, jog šis galėtų „suplėšyti“ narve Ch.Nurmagomedovą: „Manęs jo pasisakymas nė kiek nenuliūdino. Aš jo niekada nesu sutikęs gyvai, tik esu keletą kartų kalbėjęs telefonu. Nusivilti būtų galima, jei taip kalbėtų žmogus, iš kurio tu kažko tikiesi, o Čimajevas man beveik nepažįstamas. Tegul jis rašo tai, ką galvoja – jis turi tokią teisę.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų