Fabio Quartararo | „Twitter“ nuotr.

Fabio Quartararo | „Twitter“ nuotr.

 Baigėsi tragedija paženklintas motociklų sporto savaitgalis „Mugello“ trasoje (Italija). Svarbiausiose lenktynėse „MotoGP“ klasėje dar vieną pergalę įsirašė prancūzas Fabio Quartararo.

„Yamaha“ lyderis startavo iš „pole“ pozicijos ir lyderiavo didžiąją lenktynių dalį. Jis daugiau nei 2 sek. aplenkė nustebinusį portugalą Miguelį Oliveirą („KTM“) ir lygiai 3 sek. – ispaną Joaną Mirą („Suzuki“). Pagrindinis F.Quartararo konkurentas bendroje įskaitoje italas Francesco Bagnaia („Ducati“) trumpai lyderiavo pirmuose ratuose, bet netrukus krito ir pasitraukė iš lenktynių. Ne ką geriau lenktynės baigėsi ir ispanams Marcui Marquezui („Honda“) bei Alexui Rinsui („Suzuki“), kurie taip pat nefinišavo.

Italijos GP lenktynių lyderiai:

Italijos GP lenktynių lyderiai | „Twitter“ nuotr.

Italijos GP lenktynių lyderiai | „Twitter“ nuotr.

F.Quartararo po pergalės sunkiai tramdė emocijas. Jis pasiėmė Šveicarijos vėliavą ir taip atidavė pagarbą tragiškai žuvusiam 19-mečiui šveicarui Jasonui Dupasquier, kurio gyvybę pasiglemžė avarija „Moto3“ kvalifikacijoje.

F.Quartararo su 105 taškais labai pagerino savo poziciją bendroje įskaitoje. Iki Italijos GP lenktynių jo persvara siekė 1 tšk., o dabar prancūzas F.Bagnaią (79) lenkia net 26 tšk. Tiesa, tarp jų įsiterpė kitas prancūzas Johannas Zarco („Ducati“, 81).

Septintosios sezono lenktynės – Katalonijos GP – jau birželio 6-ą dieną vyks Barselonoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų