Thomas Tuchelis ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Thomas Tuchelis ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

 „Arsenal“ klubo legenda Arsene‘as Wengeras gyrė Londono „Chelsea“ strategą Thomą Tuchelį už UEFA Čempionų lygos finale sukurtas taktines problemas „Manchester City“ treneriui Pepui Guardiolai.

Tik sausio mėnesį prie „Chelsea“ priijungęs T.Tuchelis laimėjo pirmą Čempionų lygos trofėjų šiai komandai, kai po Kai Havertzo įvarčio pirmame kėlinyje „Chelsea“ 1 – 0 įveikė „Man City“ .

A.Wengeras įvertino tai, kad T.Tuchelis privertė „Man City“ atakuoti plačiau, kadangi į vidų pastūmė Masoną Mountą ir K.Havertzą.

„Sakyčiau, kad P.Guardiola Anglijoje tapo metų treneriu todėl, kad laimėjo čempionatą ir dominavo“, – „beIN Sports“ sakė P.Guardiola. „Finalas yra vienos rungtynės ir ten turi pasirodyti kuo geriau. Šiandien turiu pasakyti, kad „Man City“ to nepadarė. „Man City“ pralaimėjo du mačus „Chelsea“ ir tai tikrai padarė poveikį. Niekada negali žinoti, kokius pėdsakus mūsų galvose palieka pralaimėjimai. Visgi šiandien „Chelsea“ buvo įsitikinę, kad jie gali įveikti „Man City“. Taip pat privalau pagirti T.Tuchelį, kadangi jis su K.Havertzu ir M.Mountu gynyboje žaidė giliau. „Man City“ negalėjo rasti kelio per vidurį ir jie turėjo atakuoti plačiau, o šiandien „Chelsea“ ten buvo gana stiprūs. „Man City“ turėjo didelę taktinę problemą, kurios jie negalėjo išspręsti. Jie nebuvo subalansuoti, nerado būdų kaip žaisti ir „Chelsea“ juos stabdė labai gerai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EURO 2020