Thomas Tuchelis ir Romanas Abramovičius | Scanpix nuotr.

Thomas Tuchelis ir Romanas Abramovičius | Scanpix nuotr.

 Šeštadienį Londono „Chelsea“ antrą kartą klubo istorijoje laimėjo UEFA Čempionų lygos trofėjų, kai finale 1 – 0 nugalėjo „Manchester City“ klubą.

Tai buvo įsimintinas vakaras „Chelsea“ treneriui Thomui Tucheliui ir 36-erių metų veteranui Thiago Silva. Jie abu praėjusį sezoną su Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa finale pralaimėjo Miuncheno „Bayern“ ekipai.

T.Silva po to sezono persikėlė į „Chelsea“, o T.Tuchelis čia atvyko tik šių metų sausio pabaigoje, kai pakeitė Franką Lampardą.

Iškovojus Čempionų lygos trofėjų, šiam duetui bus siūloma ir toliau likti „Chelsea“ klube. Žurnalistas Fabrizio Romano praneša, kad T.Silva pasirašys naują kontraktą, galiojantį iki 2022 m. birželio.

„Chelsea“ taip pat jau per kelias artimiausias dienas pradės kalbas su T.Tucheliu, su kuriuo nori pasirašyti ilgalaikį kontraktą.

Įdomu tai, kad po Čempionų lygos finalo T.Tuchelis tik pirmą kartą susitiko su „Chelsea“ savininku Romanu Abramovičiumi bei atskleidė apie ką kalbėjosi.

„Nežinau, ar apie tai galiu kalbėti, nesu 100 procentų tikras, bet greičiausiai su šia pergale aš gausiu naują kontraktą. Mano vadybininkas kažką apie tai kalbėjo, bet aš pats tiksliai nežinau“, – kalbėjo T.Tuchelis. „Ką tik aikštelėje kalbėjausi su savininku. Manau, kad tai geriausias momentas pirmą kartą pasimatyti. O gal ir blogiausias, nes nuo dabar, viskas gali tik blogėti. Sakiau jam, kad esu vis dar alkanas, noriu kito titulo ir jaučiuosi laimingas. Jaučiuosi ambicingo klubo ir stiprios grupės dalimi, kuri puikiai tinka mano aistrai futbolui. Mano noras yra siekti daugiau pergalių, augti kaip treneriui ir su komanda pasiekti jos ribas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų