Lietuvių ir korėjiečių rungtynės | FIBA nuotr.

Lietuvių ir korėjiečių rungtynės | FIBA nuotr.

 Grace (Austrija) vykstančioje olimpinėje 3x3 krepšinio atrankoje šeštadienį baigėsi grupės etapo kovos ir paaiškėjo visos ketvirtfinalio poros.

Lietuvos rinktinė B grupėje šeštadienį išsprendė visas problemas, kai 17:16 išplėšė pergalę prieš belgus ir 22:12 nugalėjo Pietų Korėja. Lietuviai ramiai galėjo laukti JAV ir Belgijos rinktinių rungtynių, nes žinojo, kad tikrai pateks į ketvirtfinalį.

Belgai paskutiniame mače pateikė staigmeną ir 20:16 patiesė amerikiečius. Tai reiškė, kad JAV, Lietuva ir Belgija surinko po 3 pergales ir patyrė po 1 pralaimėjimą, todėl teko skaičiuoti rinktinių įmestus taškus. JAV ir Lietuva grupės rungtynėse iš viso sumetė po 80 taškų, o belgai – 77, todėl pastarieji liko už borto, o amerikiečiai dėl aukštesnio reitingo aplenkė lietuvius ir laimėjo grupę.

Lietuvos rinktinė, užėmusi antrą vietą grupėje, ketvirtfinalyje turės susitikti su D grupės laimėtoja. Ja tapo Latvijos rinktinė, iškovojusi jau 4 pergales iš eilės: 21:16 prieš Kanadą, 21:17 prieš Nyderlandus, 21:14 prieš Austriją ir 21:18 prieš Kroatiją.

Lietuviams rungtynės su latviais bus žūtbūtinės. Jei mūsiškiai laimės, tada pateks į pusfinalį ir bus per žingsnį nuo Tokijo olimpiados. Jei pralaimės, tada į olimpiadą tikrai nepateks. Tuo tarpu latviai net ir pralaimėję dar išsaugotų paskutinį šansą, nes pagal reitingą patektų į paskutinį atrankos turnyrą. Lietuvių pagal reitingą jame nebus.

Į Tokijo olimpiadą iš atrankos turnyro Grace pateks 3 geriausios rinktinės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų