Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

 Paaiškėjo, kodėl 2020 m. „Nike“ nutraukė sutartį su PSG žvaigžde Neymaru. Brazilijos futbolininkas neteko rėmėjų dėl kaltinimų seksualiniu priekabiavimu bendraujant su viena iš kompanijos darbuotojų. Kaip rašo „Wall Street Journal“, prieš penkerius metus mergina papasakojo, kad darbuojantis ties reklaminiu projektu Neymaras vertė intymiai bendrauti. Tariamas incidentas įvyko 2016 m., o „Nike“ apie tai sužinojo 2018 m.

Patį brazilą visa tai pribloškė: „Toks įspūdis, kad jie dar 2016 m. apie tai žinojo, bet niekas nieko man apie tai nesakė. 2017 m., 2018 m., 2019 m. toliau važinėjome po pasaulį, dalyvavome įvairiose reklaminėse kampanijose ir niekas man nieko nesakė. Jei tai būtų buvę taip rimta, ar visi būtų tylėję? Man net nebuvo suteikta galimybė apsiginti. Man niekas net nepaaiškino, kas yra tas žmogus, prie kurio aš neva priekabiavau. Tos merginos net nepažįstu. Su ja manęs nesiejo jokie santykiai. Net negavau progos su ja pasikalbėti, kad sužinočiau tikruosius jos motyvus. Aš vis dar tikiu, kad su laiku tiesa paaiškės.“

Neymaras neseniai pratęsė kontraktą su PSG iki 2025 m. vasaros. Šiame sezone brazilas per 31 rungtynes įmušė 17 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų