M.Nikoličius pakeitė trenerį „Hajduk“ klube (1)

2021.05.29 08:30
Mindaugas Nikoličius (kair.) ir Jensas Gustafssonas (centre) | Organizatorių nuotr.

Mindaugas Nikoličius (kair.) ir Jensas Gustafssonas (centre) | Organizatorių nuotr.

Splito „Hajduk“ klube sporto direktoriumi dirbantis Mindaugas Nikoličius vakar kartu su klubo prezidentu Lukša Jakobušičiumi pristatė naująjį komandos trenerį – juo paskirtas 42-ejų metų švedas Jensas Gustafssonas.

Su nauju treneriu pasirašyta sutartis iki 2023 metų vasaros. Švedas pakeis italų strategą Paolo Tramezzani, kuris klube dirbo nuo šių metų ir su Splito klubu finišavo ketvirtoje lygos vietoje.

„Esu labai laimingas ir pagerbtas, kad tapau šios šalies, šio miesto ir šio klubo dalimi. Šiam pasiūlymui negalėjau atsispirti. Kiekvieną dieną sunkiai dirbsiu, kad Splito žmonės galėtų didžiuotis klubu. Tai mano pirmas darbas už Švedijos ribų, tad ketinu iškart jo imtis ir esu pasiruošęs iššūkiams“, - sakė J.Gustafssonas, kuris prieš tai keturis metus dirbo Švedijos „Norrkoping” treneriu.

Tuo metu M.Nikoličius spaudos konferencijoje pridūrė: „Mes ieškojome nuoširdaus trenerio su patirtimi. Vienas iš pagrindinių kriterijų buvo geras darbas su jaunais žaidėjais ir jų ugdymas, o tą Jensas puikiai darė savo praėjusiame klube ir tai nėra tik mano nuomonė. Darbo etika, komandinė dvasia taip pat turėjo įtakos sprendimui. Mes taip pat ieškojome trenerio, kuris savo praėjusiame klube būtų dirbęs ilgai. Dar vienas iš faktorių – tai treneris, kuris geba susitvarkyti su spaudimu“.

Turnyro eiga
1 raundas
ATEINA

FB postas su foto

iframely

Staliniai ir sieniniai 2022 m. kalendoriai, skirti 10-tajam startui Dakare. Kiekvieno mėnesio puslapyje rasite QR kodą,...

Posted by Benediktas Vanagas on Monday, December 27, 2021

TW
Twitter

Facebook
FB

1 raundas
YT

Youtube

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų