Už spjūvį į tribūnas S.Kerlai gresia ir diskvalifikacija, ir piniginė bauda (4)

2021.05.28 11:32
Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Negalėdamas susitaikyti su pralaimėjimu, Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla pora kartų spjovė Telšių „Džiugo“ gerbėjų tribūnos pusėn ir, akivaizdu, kad už tai sulauks atitinkamos bausmės. Tai sportas.lt patvirtino LFF drausmės komiteto nariai.

Spjaudamas žiūrovų pusėn, S.Kerla pažeidė Drausmės kodeksą, todėl jo bausmė priklauso tik nuo to, koks pažeidimo punktas jam bus pritaikytas.

34.9.e punktas sako, kad „Dalyvio pažeidimu laikomas elgesys, kuriuo daroma žala futbolo reputacijai“. Galime tik priminti, kad praėjusiame sezone šis punktas buvo pritaikytas, kai po rungtynių „Sūduva“ – „Banga“ „padėkos“ šokį teisėjui Manfredui Lukjančukui sušoko keturi Marijampolės ekipos atstovai. „Šokėjams“ buvo skirtos baudos, siekusios po 300 eurų.

Nesportiškai pasielgęs „Sūduvos“ gynėjas gali būti nubaustas ir už provokacinius veiksmus. 36.2.h punktas sako, kad „už žiūrovų ar kitų asmenų provokavimą“ skiriama mažiausiai dvejų rungtynių diskvalifikacija.

„Jei neatrasime sunkinančių aplinkybių, bausmė bus mažesnė, jei surasime – didesnė. Drausmės pažeidimai yra akivaizdūs, todėl, be abejo, taip.“, - į klausimą, ar užteks vaizdinės medžiagos, norint priimti sprendimą, portalui sportas.lt sakė Drausmės komiteto nariai.

Priminsime, kad prasidėjus COVID-19 pandemijai, tiek UEFA, tiek FIFA bet kokiems spjūviams skyrė labai didelį dėmesį. Ar tai turės įtakos LFF drausmės komiteto sprendimui, sužinosime pakankamai greitai. Sprendimas turėtų būti priimtas dar šiandien.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų