„Man United“ vartininko planas | Organizatorių nuotr.

„Man United“ vartininko planas | Organizatorių nuotr.

 Trečiadienį UEFA Europos lygos finale tarp „Villareal“ ir „Manchester United“ komandų prireikė įspūdingos 11 smūgių baudinių serijos, kurioje triumfavo vartininko Geronimo Rulli į priekį vesta „Villareal“ komanda.

Įspūdingos baudinių serijos metu visi komandos žaidėjai sėkmingai realizavo savo atliekamus smūgius ir rezultatas tapo net 10:10. Lemiamu metu Ispanijos klubo vartų sargas Geronimo Rulli užtikrintai realizavo baudinį, taip pat netrukus atrėmė „Man Utd“ vartininko Davido De Gea smūgį ir „Villarreal“ tapo Europos lygos čempionais.

Prieš šią baudinių seriją D.De Gea iš vartininkų trenerių Richardo Hartiso ir Craigo Mawsono gavo lapelį, kuriame buvo pateikti nurodymai, kur smūgiuos varžovai ir kur reikėtų kristi.

Šio lapuko, įdėto į rankšluostį, nuotrauką gavo „Sky Sports“ žurnalistas Angelo Mangiante ir paaiškėjo, kad D.De Gea svarbiais momentais nesilaikė nurodymų.

D.De Gea laikėsi nurodymų trečiam, ketvirtam ir penktam „Villareal“ baudos smūgiui, tačiau du varžovai smūgiavo kitur, o nors D.De Gea ir šoko į Dani Parejo smūgiuotą pusę, tačiau per vėlai.

Kai smūgiavo Moi Gomezas, „Man United“ vartininkui buvo patarta likti centre. Visgi jis pasirinko kairę pusę, kai tuo tarpu M.Gomezas ir smūgiavo į vidurį. Jeigu D.De Gea būtų klausęs nurodymų, didelė tikimybė, kad smūgis būtų atlaikytas, o tada Fredas būtų galėjęs išplėšti Anglijos klubui pergalę.

Vėliau D.De Gea dar du kartus nesilaikė plano – prieš Raulį Albiolą ir Pau Torresą, nors pastarojo smūgio krypti vartininkas ir atspėjo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų