Liz Cambage | Scanpix nuotr.

Liz Cambage | Scanpix nuotr.

 Konektikuto „Sun“ treneris Curtas Milleris po savo pasisakymo apie Las Vegaso „Aces“ žvaigždę Liz Cambage buvo suspenduotas vienerioms rungtynėms ir turėjo sumokėti 10 tūkst. JAV dolerių baudą. L.Cambage po rungtynių „instagram“ tinkle pareiškė, kad C.Milleris šaipėsi iš jos svorio ir taip išreiškė nepasitenkinimą teisėjų sprendimu.

„Juk ji sveria 300 svarų! (136 kg. – aut. past.). Jei kuo ir pasižymiu, tai tuo, kad niekada neleidžiu vyrui manęs menkinti, ypač jei tai toks mažas baltaodis. Visų pirma, tau reikėtų pasitikrinti informaciją. Mano ūgis yra 203 cm ir aš sveriu 235 svarus (106,5 kg – aut. past.)“, - rašė L.Cambage.

C.Milleris vėliau atgailavo dėl savo komentaro, bet jo tai neišgelbėjo. WNBA treneriui skyrė anksčiau minėtą baudą.

Priminsime, kad L.Cambage prieš keletą savaičių pagrasino boikotuoti Tokijo olimpiadą, jei Australijos olimpinis komitetas (AOC) į fotosesijas nepakvies daugiau etninių grupių atstovaujančių sportininkų. AOC dėl ankstesnių nuotraukų atsiprašė ir pažadėjo atsižvelgti į krepšinio žvaigždės komentarus, o L.Cambage veikiausiai atvyks į Tokiją, kur sieks antrojo olimpinio medalio. 2012 m. Londone ji su komandos draugėmis jau laimėjo bronzą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų